Szanowni Państwo!
Zapraszamy do rezerwacji online lub do kontaktu telefonicznego z recepcją.

Po dokonanej rezerwacji, należy wpłacić 30% zadatek w ciągu 48 godzin, przelewem lub za pomocą bezpiecznej płatności Dotpay. Nr konta i link do płatności znajduje się w naszym potwierdzeniu rezerwacji oraz w sekcji kontakt.

 W przypadku braku wpłaty w terminie, rezerwacja może zostać przez nas anulowana.
Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłacie zadatku lub pełnej wartości rezerwacji.

Zadatek jest bezzwrotny poniżej 30 dni przez datą pobytu.

Willa Sudety nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonaną rezerwację.
W razie jakichkolwiek Państwa wątpliwości lub pytań służymy pomocą.

 Zapraszamy serdecznie.

Wakacje 2019
już w sprzedaży!

FIRST MINUTE - Bestseller

Gondola na Czarną Górę w Janskie Lazne (50 min)

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC jest idealnym miejscem na aktywny urlop rodzinny w zimie w lecie. Przejedźcie się jedyną kabinową ośmioosobową kolejką linową w Czechach lub 2 krzesełkowe kolejki linowe. W Peci pod Sněžkou możecie kochać się widokiem z najwyżej położonej wieży widokowej w Karkonoszach. Černá hora – idealny punkt wyjścia na wycieczki po grzebieniach gór, wycieczki rowerowe, zjazdy na hulajnogach górskich. Polecamy parky dla dzieci Kabinka na Černé hoře i Pecka w Velké Úpě. Przyjedźcie do Karkonoszy wschodnich także w zimie. SkiResort ČERNÁ HORA – PEC jest to największy resort narciarski w Czechach, który oferuje ponad 50 km nartostrad na 1 skipas. 

Gondola na Czarną Górę w Janskie Lazne (50 min)

Czytaj więcej

Śnieżka wśród Koron drzew - Janskie Lazne (50 min)

Ścieżka w koronach drzew znajduje się w sercu majestatycznych lasów Karkonoskiego Parku Narodowego.

Pokażemy Wam,  wyjątkowość przyrody karkonoskiej. Wspólnie będziemy podziwiać piękno tutejszych lasów dosłownie od koron aż po korzenie drzew. Staniesz się współczęścią leśnego życia i zobaczysz zwierzątka i rośliny, które nie sposób znaleźć gdzie indziej.

Trasa o długości ponad 1500 m poprowadzi Cię prze las, w którym znajdują się zróżnicowane gatunki drzew, można spodziewać się licznych niespodzianek i ciekawostek.

Śnieżka wśród Koron drzew - Janskie Lazne (50 min)

Czytaj więcej

Gondola na Śnieżkę - PEC (60 min)

Turyści zmierzający na Śnieżkę, najczęściej rozpoczynają swoją wyprawę w malowniczo położonym górskim miasteczku Pec pod Sněžkou (750 m n. p. m.). Wyruszyć można pieszym szlakiem wiodącym przez Obří důl, a potem przejść obok schroniska Slezská bouda albo iść przez Růžohorky i górę Růžová hora. Na najwyższy szczyt Republiki Czeskiej najłatwiej dostaniecie się jednak wyciągiem krzesełkowym, kursującym na trasie Pec pod Sněžkou - Śnieżka.

Gondola na Śnieżkę - PEC (60 min)

Czytaj więcej

Browar OPAT w Broumovie

Browar Tuż przy granicy z Polską, 30 kilometrów od Wałbrzycha, znajduje się kilkutysięczne czeskie miasteczko Broumov, a w nim jeden ze starszych browarów w tej części Europy. Obecnie wyrabiane piwo Opat nawiązuje swoją nazwą do dawnych założycieli browaru - zakonu benedyktynów. Benedyktyni przybyli tutaj z Pragi, zaraz po nadaniu praw miejskich Broumovowi przez króla czeskiego Karola IV w 1348 roku. Tą datę uznano także za początek tradycji warzenia piwa w mieście. Niestety do naszych czasów nie przetrwało wiele informacji na temat piwowarstwa w tym regionie. Prawdopodobnie w średniowieczu zakonnicy warzyli piwo na własny użytek. Trzeba pamiętać, że piwo w tamtych czasach różniło się znacznie od dzisiejszego, przede wszystkim znacznie niższą zawartością alkoholu. Był to wtedy napój powszechny i obok mleka najbardziej dostępny. Pierwszym znanym z nazwiska piwowarem klasztornego browaru był niejaki Johann Verner, który zmarł w 1633 roku. W XVI i XVII wieku Broumov nawiedzały częste pożary, po jednym z nich miasto uległo prawie całkowitemu spaleniu. Po każdej z klęsk stawało jednak na nogi, a dzięki pracowitym benedyktynom z miastem podnosił się również browar. Ze względu na obawy przed kolejną klęską żywiołową zapobiegliwi zakonnicy postanowili na początku XVIII wieku przenieść browar poza mury klasztoru. 

Browar OPAT w Broumovie

Czytaj więcej

Klasztor i Kopia Całunu Turyńskiego w Broumovie

Unikatowe wnętrza narodowego zabytku kultury pozwalają na poznanie dziejów klasztoru. Żadna trasa nie polega na podaniu informacji encyklopedycznych, ale pozwala poczuć atmosferę klasztoru, okoliczności jego powstania i życie zakonników. Klasztor i miasto Broumov wywarły znaczący wpływ na kształtowanie czeskiej kultury i historii. 

Zapraszamy do broumovskiego klasztoru, będącego perełką architektury barokowej, znajdującą się z centrum broumovskiego regionu przyrofniczego, pełnego skał piaskowcowych. Tu można poczuć niepowarzalną atmosferę miejsca, które przeżyło wiele zwrotów dziejowych. 

Klasztor i Kopia Całunu Turyńskiego w Broumovie

Czytaj więcej

Zamek w Novym Meście

Średniowieczny zamek położony w Nowym mieście nad Metują, w kraju hradeckim w Czechach. Zamek stoi w miejscu wcześniejszej twierdzy. Początkowo stanowił część miejskich fortyfikacji, jest jednak oddzielony od miasta wyraźną fosą

Zamek w Novym Meście

Czytaj więcej

Teplickie Skalne Miasto

Skały Teplickie słusznie należą do najczęściej odwiedzanych terenów przyrodniczych w Republice Czeskiej. Stanowią najrozleglejszą część Narodowego Rezerwatu Przyrody - Skał Adrszpasko-Teplickich. Jeśli dacie się Państwo namówić do odwiedzenia Skał Teplicikich, to czeka Was spacer przez dziki, skalny labirynt, którego monumentalne piękno dosłownie zapiera dech w piersiach. Pójdziecie pod masywnymi Świątynnymi Ścianami, przejdziecie wąskimi wąwozami Anenskiej Doliny, odwiedzicie malownicze zakątki i zobaczycie wspaniałe widoki. Niezwykłe kształty skalnych form będą pobudzać Państwa fantazję, tak jak wszystkich tych, którzy odwiedzali Skały Teplickie już kilkaset lat wcześniej. Skały Teplickie to także rozsławione miejsce wspinaczek skalnych. W mieście Teplice nad Metują corocznie odbywają się Międzynarodowe Festiwale Filmów Wspinaczkowych.

Teplickie Skalne Miasto

Czytaj więcej

Słoneczne Termy

Nowoczesne kompleksy rekreacyjne sygnowane wspólną marką Słoneczne Termy to doskonała propozycja na aktywny wypoczynek Baseny, sauny, plaże - mnóstwo niespodzianek dla małych i dużych.

Słoneczne Termy

Czytaj więcej

Aquapark Wodny Świat

Basen sportowo rekreacyjny „Wodny Świat“ jest wielką atrakcją nie tylko dla gości uzdrowiska, turystów oraz wycieczkowiczów, ale również dla mieszkańców regionu. Obiekt znajduje się w centrum uzdrowiska tuż obok Sanatorium Polonia i Sanatorium Bristol.

Nasz Aquapark jako jedyny w regionie może się poszczycić wodą solankową, której nie chlorujemy. Zasolenie wody w nieckach „Wodnego Świata” jest takie samo jak zasolenie Bałtyku. Dajemy w ten sposób Kudowie i Republice Czeskiej dostęp do morza.

Nasza solanka posiada dodatkowo doskonałe właściwości lecznicze. 

W skład wyposażenia wchodzi:

 • basen pływacki 25m
 • basen rekreacyjny
 • brodzik dla dzieci
 • zjeżdżalnia wodna 92 m
 • sauny
 • solarium
 • whirlpole
 • kręgielnia
 • dodatkowe atrakcje wodne:
 • sztuczna rzeka
 • masaż boczny
 • gejzer
 • parking dla samochodów osobowych i autobusów

Aquapark Wodny Świat

Czytaj więcej

Park Zdrojowy w Kudowie-Zdroju

Sercem Kudowy jest położony u stóp Góry Parkowej Park Zdrojowy. Założony w XVII wieku na wzór parków angielskich, powiększony w pocz. XIX w. Do dziś jest doskonałym miejscem wypoczynku, enklawą ciszy i spokoju.

Wejście do Parku stanowi kamienna kaskada schodów, wzdłuż której płynie strumień wody, ginący pod ziemią. Przy wejściu wznosi się uzdrowiskowy budynek Pijalni połączony z Salą Koncertową. Wnętrze tej rotundy zdobią obrazy A. von Molnara.

Ozdobą Kudowskiego Parku w sezonie letnim są okazałe palmy ustawione wzdłuż głównej alei, prowadzącej do Stawu Zdrojowego. Spacerując parkowymi alejami, smakując wodę mineralną, możemy cieszyć się otoczeniem pięknej roślinności i ciekawej architektury. Na naszą uwagę zasługuje górujące nad wejściem dostojne sanatorium POLONIA, które oczami swych okien patrzy na rozbawione w rozpryskujących się kroplach fontanny kolorowe promienie słońca. Cenny jest również tzw. ZAMECZEK, wybudowany w 1772 r. jako dom gościnny dla kuracjuszy. Niecodzienny obiekt to także duża otwarta hala spacerowa, pod którą przebiega główna aleja parkowa. Wzniesiona w początkach XX wieku służy obecnie do występów artystycznych.

Nocą liczne światła rozświetlają halę, przez co staje się miejscem niezwykle urokliwym i romantycznym. Schodząc juz po pierwszych stopniach schodów czujemy, że park to miejsce szczególne, obdarzające nas swoją niepowtarzalną atmosferą.


Park Zdrojowy w Kudowie-Zdroju

Czytaj więcej

Park Rozrywki

 • Strzelnica Paintball
 • (25 strzałów w cenie biletu)
 • Gokarty na pedała
 • Dmuchańce duże i małe
 • Trampoliny
 • Kula Zorbing
 • Zamek do skakania
 • Plac zabaw maluszka
 • (huśtawka, piaskownica, zabawki edukacyjne, mini rowerki)

Park Rozrywki

Czytaj więcej

Kaplica Czaszek w Kudowie-Czermnej

Obok olbrzymiej ilości kaplic, obok znanych i uczęszczanych obiektów pielgrzymkowych na Ziemi Kłodzkiej ważne miejsce zajmują kaplice, których przyczyną fundowania jest śmierć. śmierć jako ostateczny los człowieka i jego dramat. Najbardziej znaną będąca, w skali całego kraju, unikatowym dziełem kultury religijnej jest kaplica w Czermnej, zwana kaplicą czaszek. Zlokalizowana koło kościoła parafialnego św. Bartłomieja w Czermnej - jest jedną z największych osobliwości naszego regionu i jedynym tego rodzaju zabytkiem w Polsce. Przyciąga wielu zwiedzających, wzbudza lęk i refleksje nad śmiercią. Dlaczego? Jest to kaplica, której ściany i sklepienie wyłożono szczątkami - ludzkimi, prawdziwymi czaszkami i kośćmi. Znajduje się tutaj 3 tysiące czaszek, a dalsze 21 tysięcy jest w krypcie pod kaplicą. Ta wielka liczba ludzkich kości i czaszek została umieszczona w tej kaplicy celowo. Uczynił to Wacław Tomaszek, tamtejszy proboszcz, (z pochodzenia Czech) , człowiek, któremu rozmyślanie nad śmiercią zajęło prawie całe życie. Pełnił on obowiązki duchownego przez czterdzieści lat, a ostatnie trzydzieści poświęcił tej niesamowitej kaplicy. Pomysł zrodził się być może przy zwiedzaniu przez niego katakumb w Rzymie. Wzorem mógł się też stać słynny Kościół Czaszek w miejscowości Kutna Hora w Czechach. W roku 1775 ksiądz Wacław Tomaszek przebywał w Rzymie. Tam doznał wielkiego wstrząsu. Podczas zwiedzania katakumb pierwszych chrześcijan przerażony widokiem otwartych ludzkich grobów, szkieletów, czaszek, podziemnych ciemnych korytarzy wzbudził w sobie wielką refleksję nad ostateczną prawdą o człowieku - o śmierci. Przepełniony tym wrażeniem powrócił do Czermnej i tam wydarzyło się coś jeszcze bardziej niesamowitego.


Kaplica Czaszek w Kudowie-Czermnej

Czytaj więcej

Ruchoma Szopka w Kudowie-Zdroju

Wykonawcą szopki oraz organów był dziadek, mieszkającej w tym domu rodziny, Franciszek Stepan. Był pochodzenia czeskiego. Urodził się w Czermnej w 1881 roku. Zmarł w 1953r. przeżywszy 72 lata. Już od wczesnej młodości zdradzał zamiłowanie do rzeźbiarstwa i muzyki. Gdy miał 15 lat zaczął wykonywać szopkę scyzorykiem z drewna lipowego. Pracował dorywczo, wykorzystywał każdą wolną chwilę i zimowe wieczory, dopiero po 20 latach żmudnej i precyzyjnej pracy tj. w 1924 r. osiągnął zamierzony cel, zbudował szopkę. Wykonał 250 figurek które były poruszane ręcznie.

Dopiero w 1927 roku po dołączeniu prądu szopka została uruchomiona elektrycznie. Franciszek Stepan chcąc wzbogacić swoją pracę rozpoczął w 1930 r. budowę organów którą zakończył w 1938 roku. Organy wykonane są również z drzewa i posiadają 270 głosów czyli piszczałek oraz 10 rejestrów. Franciszek Stepan wykonał szopkę wyłącznie dla siebie. Początkowo odwiedzali ją sąsiedzi oraz nieliczni goście przyjezdni. W chwili obecnej jest ona zwiedzana przez turystów z całego świata. Wszystkich zwiedzających którzy pragną oglądnąć dzieło wytrwałej i długotrwałej pracy uprzejmie zapraszamy.

Ruchoma Szopka w Kudowie-Zdroju

Czytaj więcej

Skansen Szlak Ginących Zawodów

W gospodarstwie Urszuli i Bogusława Gorczyńskich można zapoznać się z ginącymi zawodami m.in. garncarstwem, kowalstwem, młynarstwem, tkactwem. Można skosztować wiejskiego chleba z domowym smalcem, który zdobył liczne nagrody. Mini ZOO jest kolejną atrakcją dla miłośników zwierząt. Znaleźć tu można: kury, koguty, bażanty, jelenie, strusie i wiele innych.

DLA GOŚCI INDYWIDUALNYCH:

 • bilet normalny - 11 zł
 • bilet szkolny - 8 zł
 • bilet ulgowy (studenci, emeryci) - 9 zł
 • własnoręczne wykonanie naczynia z gliny - 10 zł
 • porcja wiejskiego chleba - 2 zł.


*bilet obejmuje: pokaz toczenia naczyń glinianych, wstęp do domu wypieku chleba, chatki robótek ręcznych, kuźni i mini – zoo.

Skansen Szlak Ginących Zawodów

Czytaj więcej

Muzeum zabawek "Bajka"

W pięknych zabytkowych wnętrzach domu wczasowego FWP przy ulicy Zdrojowej 36 odbyło się 22 grudnia 2002 r. oficjalne otwarcie wspaniałej kolekcji zabawek z XIX i XX wieku.

Eksponaty prezentowane są w specjalnych stylizowanych witrynach tworząc specyficzny nastrój. Większa część eksponatów prezentowana jest w formie bajkowych scen lub obrazów przestrzennych. Scenografię wystawy zaprojektowały i wykonały Pani Janina Kopytko, Małgorzata Kopytko - plastyczki oraz Pani Monika Luścińska - scenograf współpracujący z Wrocławskim Teatrem Lalek.

W Bajce prezentowane są lalki, mebelki, miniaturki urządzeń i przedmiotów codziennego użytku, samochodziki, klocki, skarbonki, okręty i wiele innych zabawek z różnych krajów i kontynentów, między innymi mała wystawa pozytywek.

Podczas zwiedzania zwiedzający często uruchamiają przygotowane pozytywki, których melodie tworzą przyjemny nastrój. Dzieci, i nie tylko one, korzystają z muzycznych zabawek umieszczonych w kąciku zabawy.

Ekspozycja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony zwiedzających, o czym można się przekonać czytając wpisy do księgi pamiątkowej. Dorośli mogą obudzić w sobie wspomnienia z dzieciństwa a dzieci poznają "egzotyczne" zabawki rodziców i dziadków.

ul. Zdrojowa 46b, 57-350 Kudowa Zdrój

tel. 74 866 49 70, 601 948 423 

Muzeum zabawek "Bajka"

Czytaj więcej

Park Linowy Mountain Emotion

Zapraszamy do rezerwacji wycieczek oraz grup integracyjnych na sezon 2019r.


Park Linowy Mountain Emotion

Czytaj więcej

Muzeum Kultury Ludowej

Muzeum działające od 1984 r. w przepięknie położonej wsi Pstrążna. W skansenie gromadzone są zabytkowe obiekty z terenu Sudetów. Budynki mieszkalne, kuźnia wiejska czy wieża alarmowa są bogato wyposażone w oryginalne sprzęty służące niegdyś mieszkańcom tych ziem. Dużą atrakcję stanowią liczne imprezy kulturalne podczas których odbywa się np. pieczenie chleba tradycyjnymi metodami w oryginalnym piecu chlebowym. 

Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego oddział Muzeum Okręgowego w Wałbrzychu

Pstrążna 14

tel. 74 8662 843

Otwarte:

Czynne od wtorku do niedzieli od 9:30 - 15:30

Kasa biletowa czynna w godzinach 9:30 - 15:00


Bilety wstępu:

Normalne – 7 zł

Ulgowe – 5 zł

Lekcja misterium chleba bilet specjalny 10 zł

Muzeum Kultury Ludowej

Czytaj więcej

Eko Centrum PNGS

Ekocentrum jest ośrodkiem edukacyjno-wystawienniczym Parku Narodowego Gór Stołowych, gdzie możecie lepiej poznać walory przyrodnicze i kulturowe Gór Stołowych. W Ekocentrum prezentujemy nowoczesną, multimedialną i interaktywną ekspozycję, która zainteresuje zarówno młodszych jak i starszych.

Eko Centrum PNGS

Czytaj więcej

Arizona City - Jazda Konna

Nasi instruktorzy mają uprawnienia Przodowników Górskiej Turystyki Jeździeckiej Styl West. Pozwala nam to, jako jednemu z nielicznych ośrodków w Polsce, oficjalnie szkolić jeźdźców w tym pięknym sposobie jazdy konnej. Można u nas również zdawać na Jeździecką Odznakę Turystyki Górskiej Styl West i Odznakę Polskiej ligi Western i Rodeo.

Nasze konie posiadają licencję Górskiego Konia Turystycznego. Jeździec może być pewien że dostanie konia, który jest spokojny, dobrze ułożony do jazdy po ujeżdżalni. W terenie bez kłopotów przejedzie obok ciągnika, przejdzie przez rzekę, nie wystraszy się jadącego samochodu i sprawi wiele satysfakcji jeźdźcowi, na każdym poziomie zaawansowania.

Arizona City - Jazda Konna

Czytaj więcej

Rancho Montana - Jazda Konna

Prowadzimy jazdy i szkolenie jeździeckie, wyjazdy w teren i rajdy konne w stylu western. Propagujemy tą formę jazdy konnej uważając, że w przypadku długich konnych wycieczek i rajdów, zwłaszcza w górskim terenie, western jest bardziej przyjazny i wygodny zarówno dla jeźdźca, jaki i konia.

Rancho Montana - Jazda Konna

Czytaj więcej

Źródełko Marii

W Zielonej Dolinie do której prowadzi niebieski szlak z Kudowy Zdroju znajduje się urzekająca kapliczka z 1883 r. Poniżej kaplicy wypływa źródełko, którego wody uważane są przez mieszkańców Kudowy Zdroju i kuracjuszy za lecznicze. Miejsce to, dzięki przepięknemu położeniu wśród świerkowego lasu oraz walorom smakowym wody cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta, kuracjuszy i turystów.

Źródełko Marii

Czytaj więcej

Wypożyczalnia rowerów

Zapraszamy serdecznie do wypożyczenia roweru górskiego lub miejskiego i zwiedzania pięknej okolicy Kudowy Zdroju na 2 kółkach.

Posiadamy w ofercie rowery górskie, miejskie w rozmiarach S, M, L i XL.

A także rozmiar Junior od 3 do 15 lat.

Zapraszamy serdecznie do wypożyczenia roweru górskiego lub miejskiego i zwiedzania pięknej okolicy Kudowy Zdroju na 2 kółkach.

Posiadamy w ofercie rowery górskie, miejskie w rozmiarach S, M, L i XL.

A także rozmiar Junior od 3 do 15 lat.

Rowery są renomowanej marki Giant.

Posiadamy największy wybór rowerów w Ziemi Kłodzkiej.

Troszczymy się starannie o ich stan techniczny, dla Państwa bezpieczeństwa i wygody. Na miejscu dopasujemy rower dla Ciebie, do Twojego wzrostu i wagi. Podczas rezerwacji Online proszę określić (w uwagach) jaki masz wzrost i wagę oraz jaki rozmiar i rodzaj roweru preferujesz, górski czy miejski, Junior itp…?

W cenie wypożyczenia otrzymasz kask i zapięcie.

Wypożyczalnia mobilna znajduje się w Kudowie Zdroju przy ul. Moniuszki 1, obok Sanatorium Polonia i Aquaparku. Znajdziesz nas tam w godzinach 09:00 – 19:00 lub w naszej siedzibie, przy ul. Leśniej 31.

Masz pytania? Dzwoń: tel.+48 534 422 724

Wypożyczalnia rowerów

Czytaj więcej

Łowisko Pstrąga - Smażalnia

Na  terenie  naszego  gospodarstwa  wybudowaliśmy Smażalnie Ryb oraz łowisko. Klimatyczne wnętrze smażalni oraz  atmosfera  panująca  w  środku  sprawia,że  posiłki spożywane u nas są pożywieniem dla ciała jak i dla ducha.Dla naszych klientów i gości udostępniliśmy duże łowisko z centralnie położoną fontanną, tutaj możecie własnoręcznie złowić pstrąga lub karpia, którego wam usmażymy. W ofercie naszej smażalni jest wiele różnych rarytasów a uznaniem klientów cieszą się "Żeberka z Wiaderka"

Łowisko Pstrąga - Smażalnia

Czytaj więcej

Łowisko Pstrąga - Smażalnia

Zapraszamy Państwa do Kudowy Zdroju do malowniczo położonej Smażalni Ryb oraz łowisk pstrąga i karpia, czynnej przez cały rok.

Łowisko Pstrąga - Smażalnia

Czytaj więcej

Zieleniec Ski Arena

20 minut

To jeden z największych i najlepszych w Polsce ośrodków narciarskich, którego historia sięga przełomu XIX i XX wieku. Dziś do Zieleńca przyjeżdżają pasjonaci białego szaleństwa nie tylko z całej Polski, ale i sąsiednich Czech czy Niemiec, a sam ośrodek jest regularnie nagradzany w rozmaitych plebiscytach i konkursach.

Zieleniec Ski Arena

20 minut
Czytaj więcej

Ski Areal Hartmann - Czechy

12 minut

Stoki narciarskie dla początkujących i zaawansowanych narciarzy

Cztery wyciągi narciarskie, dwie kotwice, poma i dwoje dzieci (Leitner 1200 osób / godzina, poma 600 osób / godzina)

 • Niezwykle szerokie stoki
 • Trzy poziomy trudności: czarny (500 m), czerwony (600 m), niebieski (1050 m)
 • Plac zabaw z wyciągiem dla dzieci
 • Restauracja z przestronnym kącikiem dla dzieci
 • Wieczorna jazda na nartach z ponadstandardowym oświetleniem wiąże się bezpośrednio z narciarstwem dziennym.
 • Przechowalnia nart
 • Bezpłatny parking tuż przy stokach narciarskich
 • Upływ czasu dla dzieci poniżej 5 lat w towarzystwie rodziców bezpłatnie
 • Gorący dzień jako prezent za bilet całodniowy

Obszar SKI znajduje się około 15 km od Nachodu, Nove Mesto nad Metuji i Dobruški. Parking jest bezpłatny.

Nasz obszar znajduje się w Olešnicach w Górach Orlickich, w pobliżu placu za kościołem, dolnej części 600 metrów nad poziomem morza. i 711 m npm

Godziny otwarcia: 8.30-16.00

Ski Areal Hartmann - Czechy

12 minut
Czytaj więcej

Ski Resort Cerna Hora - Pec - Czechy

50 minut

Ośrodek SkiResort ČERNÁ HORA – PEC jest największym ośrodkiem narciarskim w Czechach, można tu jeździć na 1 karnet na 50 km nartostrad i tras narciarskich. SkiResort tworzy 6 wzajemnie połączonych ośrodków - Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Malá Úpa, Velká Úpa i Svoboda nad Úpou. Każdy z nich ma trochę inny charakter i nartostrady o różnym stopniu trudności. Oprócz najdłuższych, nawet trzy kilometrowych tras, można tu znaleźć miejsca dla dzieci z łagodnymi stokami i bazą dla małych narciarzy lub atrakcyjną jazdę na zabawnej trasie Funline z pochylonymi zakrętami i tunelem oraz trasę z pomiarem czasu dla slalomu giganta i zjazdu.

Ski Resort Cerna Hora - Pec - Czechy

50 minut
Czytaj więcej

Dolina Sportów Zimowych - Kudowa Zdrój

4 minuty

Choć uzdrowisko Kudowa-Zdrój, z uwagi na panujący w nim łagodny klimat nie nadaje się zbytnio do uprawiania sportów zimowych, u stóp Świniego Grzbietu, ok. 1 km od centrum miasta, przy drodze do Jakubowic znajduje się nie co innego, jak właśnie Dolina Sportów Zimowych.

Śnieg, w porównaniu do innych obszarów miasta, zalega w niej stosunkowo długo. Miłośnicy białego szaleństwa znajdą tam 2 wyciągi narciarskie, jeden mający długość 200 m i umożliwiający pokonanie trasy o długości 450 m, drugi, zwany „śnieżnym kołem”, wyprowadzający na trasę długości 300 m, po której można zjeżdżać na specjalnych pojazdach przypominających wielkie dętki a także na snowboardzie.

Dolina Sportów Zimowych - Kudowa Zdrój

4 minuty
Czytaj więcej

Ski Centrum Destne - Czechy

Ośrodek ten oferuje 6 wyciągów narciarskich oraz wyciąg krzesełkowy. Trasy narciarskie wszystkich stopni trudności umieszczone są na północnych zboczach. Trasy te regularnie są przygotowane oraz technicznie dośnieżane. Przy wyciągach działają również usługi specjalne, jak naprzykład wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego czy szkoła narciarska. W tym oto ośrodku narciarskim trenują czescy skibobiści.

Ski Centrum Destne - Czechy

Czytaj więcej

Karłów Narty Biegowe

10 minut

Pomimo dodatnich temperatur udało nam się wyratrakować trasy w Karłowie. Dzisiaj przejechaliśmy ratrakiem na następujących trasach: 5km nad Michałówką 2km nad Michałówką 3km na łąkach poniżej wypożyczalni nart 500m „oślej łączki” na łące poniżej wypożyczalni nart Trasa w kierunku do Batorówka i powrót przez torfowisko została wyratrakowana w czwartek i w najbliższym czasie nie przewidujemy

Karłów Narty Biegowe

10 minut
Czytaj więcej

Zieleniec - Destne - narty biegowe

17 minut

Zieleniec Ski Arena to nie tylko narciarstwo alpejskie. To także malownicze i ciągnące się kilometrami przepięknej perspektywy trasy narciarstwa biegowego. Wiele z nich leży już po czeskiej stronie granicy, co jednak w żadnym stopniu nie zmniejsza ich atrakcyjności (a wręcz przeciwnie). Mało tego, dzięki dostępności tras właśnie naszych południowych sąsiadów, ich łączna długość sięga przeszło 200 kilometrów. Dodatkowo są one zróżnicowane niemal pod każdym względem – zarówno jeśli chodzi o długość, jak i przede wszystkim poziom zaawansowania. Doskonale spędzą tu zatem czasem zarówno początkujący narciarze, jak i wprawieni w boju i szukający na biegówkach wyzwań następcy Justyny Kowalczyk

Zieleniec - Destne - narty biegowe

17 minut
Czytaj więcej

Sala zabaw dla dzieci

Super Atrakcja. Serdecznie zapraszamy do naszej nowiutkiej Sali Zabaw dla dzieci, którą wyposażyliśmy w piętrową instalację zabawową z przeszkodami, zjeżdżalnią i basenem z kulkami, całość z odpowiednimi atestami i obowiązującą normą bezopieczeństwa, a także w gry, klocki, zabawki, przedmioty proedukacyjne, kredki, kolorowanki, biblioteczkę z książeczkami dla najmłodszych. Rodzice i starsze dzieci mogą pograć w ping – ponga lub gry planszowe, które można bezpłatnie wypożyczyć w recepcji.

Nasze dzieciaki są pod wielki wrażeniem nowej atrakcji. Na pewno się Państwu spodoba :-)

Sala zabaw dla dzieci

Czytaj więcej

Dla małego dziecka

Zadbaliśmy również o dodatkowe wyposażenie, które może się przydać podczas pobytu z małym dzieckiem:

 • łóżeczko dla małego dziecka,
 • turystyczne łóżeczko dla dziecka,
 • dodatkowe poduszki i koce,
 • dodatkowe ręczniki dla dzieci,
 • wanienka,
 • mata antypoślizgowa,
 • nocniki,
 • przewijak dla dziecka,
 • krzesełka do karmienia,
 • plastikowe, kolorowe naczynia i sztućce,
 • śliniaki.

Dla małego dziecka

Czytaj więcej

Gry planszowe

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych dla Państwa gier:

 • szachy
 • warcaby
 • domino
 • eurobiznes
 • chińczyk
 • w lesie
 • w sądzie
 • pamięć
 • bierki, karty do gry
 • piotruś- frozen, piotruś -cars i wielee innych

Gwarantujemy dobrą zabawę ;) 

Gry planszowe

Czytaj więcej

Szczeliniec Wielki

To najwyższy szczyt Gór Stołowych (919m n.p.m.). Niesamowicie ukształtowany. Z długimi przepastnymi szczelinami, z tarasami widokowymi, z największym w Polsce skupiskiem oryginalnie uformowanych skał. Najwyższa skała na Szczelińcu to Tron Liczyrzepy - warto na nim zasiąść, bo widok z niego na okolicę jest niesamowity.

Trasa na szczyt prowadzi początkowo łagodnie, asfaltową drogą. Później krótkim odcinkiem kamienistej, leśnej drogi i wreszcie kamiennymi schodami, których jest ok.700. Trochę można się zmęczyć, ale naprawdę warto.

A kiedy już pokonacie schody, znajdziecie się Państwo przy najstarszym sudeckim schronisku, gdzie jest chwila na odpoczynek.

Za schroniskiem zaczyna się płatna część trasy z ogromnymi szczelinami, korytarzami, głębokimi wąwozami. W Piekiełku - najgłębszym dostępnym wąwozie resztki śniegu leżą często nawet do lipca. Większość skał ma nazwy utworzone od ich rzeczywistego wyglądu: Kwoka, Mamut, Wielbłąd. Ciekawostką są dwie skały tzw. Chybotki, które mimo swojej ogromnej masy można poruszyć.

Przy dobrej pogodzie z punktów widokowych oglądać można min. Karkonosze ze Śnieżką, Masyw Śnieżnika i niemal całe Sudety Środkowe.

Po zwiedzeniu Szczelińca zejdziecie Państwo do Karłowa - małej wioski gdzie można kupić pamiątki, zwiedzić Park Dinozaurów, pojeździć po okolicy Qadem i skosztować chleba ze smalcem.

Szczeliniec Wielki

Czytaj więcej

Bazylika NMP w Wambierzycach

Miejscowość pielgrzymkowa z przepiękną Bazyliką NMP - znana już od XV w.. Przed Bazyliką znajduje się ruchoma szopka, której twórcą był mieszkaniec Wambierzyc, a zawiera ona bez mała 800 figurek, z czego ~300 ruchomych. Na wprost Bazyliki znajdziecie Państwo Kalwarię Wambierzycką, a tam kapliczki figury i krzyże przedstawiające Drogę Krzyżową. Na zdjęciu duża atrakcja - oświetlona Bazylika NMP.

Ruchoma Szopka czynna:

codziennie od maja do września: w godz: 9:00 - 18:00 

od października do kwietnia: w godz: 10:00 - 15:45 

Szopka tel. 74 87 19 197

Ceny biletów:

bilet normalny - 6 zł

ulgowy - 3zł (dzieci i młodzież od 3 do 18 lat)

Bazylika NMP w Wambierzycach

Czytaj więcej

Błędne Skały

Miejsce magiczne - niezwykłe uroczysko, chroniony rezerwat przyrody, położony 852m npm.

Skały tworzą tu niesamowity labirynt wąskich przejść, tuneli, zakamarków i kamiennych wąwozów. Przybierają formę gigantycznych grzybów, maczug, klepsydr i baszt.

Punkt widokowy na Karkonosze, czeskie Góry Stołowe i Góry Kamienne - "Skalne Czasze" - to miejsce z którego wchodzi się na trasę o długości ok. 750 m.

Niektóre szczeliny i korytarze są tak wąskie , że trudno jest przecisnąć się przez nie z plecakiem, a w wielu miejscach teren jest tajemniczy, nieco mroczny. Część labiryntu jest podmokła - przechodzi się więc po drewnianych pomostach. Mchy, paprocie, krzaczki jagód i uparcie rosnące w skalnych szczelinach drzewa tworzą taki nastrój, że oczarowani są nie tylko turyści. Urzekły również twórców filmu "Opowieści z Narnii - Książe Kaspian" i "Przyjaciel wesołego diabła". To właśnie tutaj, w Błędnych Skałach, nakręcono do nich wiele scen plenerowych.

Po wyjściu z labiryntu znajdziecie się Państwo na małej polanie, można tu odpocząć bo przed Wami jeszcze spacer kamienistą, leśną drogą wzdłuż dawnej granicy naszego państwa.

Przygoda z Błędnymi Skałami kończy się przy górnym parkingu.


Błędne Skały

Czytaj więcej

Zamek Książ

W początkowych wiekach Książ miał za sobą wielce burzliwe dzieje. Często przechodził z rąk do rąk, należał do różnych państw, był niszczony podczas licznych wojen, które były tu toczone. Tak naprawdę niewiele wiemy o początkach dzisiejszego zamku, a i w przekazach o pierwszych wiekach jego funkcjonowania jest wiele luk i niejasności, a wręcz sprzeczności.

Zamek Książ

Czytaj więcej

Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie

Unikalna w skali europejskiej, wspaniała Jaskinia Niedźwiedzia została odkryta dopiero w 1966r., znajduje się w Masywie śnieżnika Kłodzkiego, w bloku marmurów góry Stromej, na wysokości ok. 800m n.p.m. Jest to najdłuższa jaskinia Sudetów - liczy ok. 2,5 km korytarzy. W jaskini znajduje się spora ilość kości zwierząt polodowcowych w tym niedźwiedzia jaskiniowego - stąd nazwa jaskini.

Jaskinię udostępniono dla turystów w 1983r. J.N. składa się z 3 poziomów, z których najlepiej rozwinięte są pietra środkowe i dolne. Na trasie turystycznej o długości ok. 350m wykonano oświetlone, wygodne chodniki i schody. Zwiedzanie rozpoczynamy w korytarzach z namuliskami i kośćmi zwierząt, dopiero po chwili rozpoczyna się szata naciekowa. Szczególnie piękna jest Sala Pałacowa z przebogatą szatą naciekową - powstałą w białych marmurach, jednak nacieki mają wiele barw w spektrum od bieli do brązu podkreślone dodatkowo oświetleniem urzeka pięknem. Szczególnie polecamy zwiedzanie Jaskini kilka dni po opadach deszczu lub wiosną po roztopach gdy znajduje się tu więcej wody.

Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie

Czytaj więcej

Kopalnia Złota - Złoty Stok

Zapoznanie z Podziemną Trasą Turystyczną. W jej skład wchodzi zwiedzanie „Sztolni Gertruda” (część muzealna), „Chodnik Śmierci” oraz jedyny w Polsce podziemny wodospad w „Sztolni Czarnej”. Na koniec wyjazd na powierzchnię Podziemnym Pomarańczowym Tramwajem.

Możliwość zwiedzania w języku angielskim, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Opłata za przewodnika w obcym języku jest stała i wynosi 50 zł, niezależnie od ilości uczestników w grupie zwiedzającej.

Kopalnia Złota - Złoty Stok

Czytaj więcej

Twierdza w Kłodzku

Historia Twierdzy Kłodzko sięga wiele wieków wstecz. Niegdyś nam miastem górował zamek, który z czasem został przekształcony w twierdzę. Z roku na rok turyści mogą zwiedzać kolejne jej obszary. Dostępna jest zupełnie nowa trasa zwiedzania wiodąca m.in. stokami Twierdzy Kłodzko.

Obecnie w towarzystwie przewodnika turyści mają szansę zdobyć ostateczny punkt obrony twierdzy czyli donjon. Z bastionów górujących nad Kłodzkiem rozciąga się piękna panorama miasta i gór otaczających ziemię kłodzką. Śmiałkowie pod czujnym okiem pruskiego żołnierza mogą przejść błyskawiczne przeszkolenia artyleryjskie przy jednej z armat.

Twierdza w Kłodzku

Czytaj więcej

Minieuroland w Kłodzku

Park Miniatur Minieuroland to popularna atrakcja turystyczna znajdująca się w Kłodzku. Stworzony z wielką dbałością, kompleks rekreacyjny w szybkim czasie wpisał się w top 10 atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej. Park rozproszony jest na obszarze dwóch hektarów. Usytuowano go na malowniczych obrzeżach miasta Kłodzko. Miejsce oferuje szeroki wachlarz atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Myliłby się ten, kto pomyślałby, że nie jest to atrakcja dla seniorów. Wręcz przeciwnie. Kilometry alejek, bujna roślinność w arboretum oraz niezliczona ilość ławek sprawiają, że jest to idealne miejsce do odpoczynku dla osób starszych.

Minieuroland w Kłodzku

Czytaj więcej

Dworek Chopina w Dusznikach-Zdroju

W sierpniu 1826r., w dawnym teatrze zdrojowym w Dusznikach Zdrój, odbył się pierwszy charytatywny koncert Fryderyka Chopina. To właśnie dla uczczenia jego pobytu teatr nazwano Dworkiem Chopina. 

Obiekt powstał w latach 1802-1805 w celu zapewnienia gościom uzdrowiskowym pożądanej rozrywki. Tak więc budynek nie pełnił funkcji jedynie teatru – choć z takim zamiarem go budowano, ale także galerii, sali koncertowej, sali balowej oraz był miejscem spotkań. Kuracjusze mogli oderwać myśli od często niekrótkich i męczących kuracji i cieszyć się rozrywką, która była równie skuteczna jak same kuracje.

W Dworku Chopina co roku w pierwszej połowie sierpnia możemy zachwycać się niesamowitymi kompozycjami Fryderyka Chopina w wykonaniu światowej klasy artystów, spod palców których wydobywają się wspaniałe nuty cieszące nasze ucho. Międzynarodowym Festiwalom Chopinowskim od kilku lat towarzyszą Ogólnopolskie Kursy Mistrzowskie, gdzie pod okiem najwybitniejszych pianistów – pedagogów, utalentowani młodzi pianiści wyróżniający się talentem i osiągnięciami, mogą udoskonalać swoje zdolności. 


Dworek Chopina w Dusznikach-Zdroju

Czytaj więcej

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju

Młyn Papierniczy pochodzący z XVII w. jest jedynym takim muzeum w Polsce, gdzie do dziś produkowany jest ręcznie wysokiej jakości papier czerpany. Duszniki Zdrój otrzymały prawa miejskie na początku XIV w., XVIII i XIX w. to rozkwit uzdrowiska, w 1826r. przebywał tu Fryderyk Chopin, a współcześnie co roku odbywają się tu znane Festiwale Chopinowskie.

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju

Czytaj więcej

Kolorowa Fontanna w Dusznikach-Zdroju

Wyjątkową atrakcją Dusznik-Zdroju i Polanicy-Zdroju są pokazy kolorowych fontann. Tańczące w rytm muzyki wytryskujące strumienie wody podświetlane są dodatkowo wielobarwnymi reflektorami. Całość dopełnia niezwykła wieczorna atmosfera, kiedy w mroku kończącego się dnia fontanna zdaje się ożywiać i wprowadzać widza w swój własny, magiczny świat. 

Duszniki-Zdrój:

Główne pokazy odbywają się codziennie. Godziny uzależnione od miesiąca:

maj - godzina: 21.30

czerwiec – lipiec – sierpień - godzina: 22.00

wrzesień - godzina: 20.30

W trakcie trwania Festiwalu Chopinowskiego pokazy odbywają się codziennie po ostatnim koncercie.

Kolorowa Fontanna w Dusznikach-Zdroju

Czytaj więcej

Ogród Japoński w Jarkowie

Ogród Japoński w Jarkowie oddalonym 6 km na południe od Kudowy Zdroju jest jednym z dwóch udostępnionych do zwiedzania ogrodów japońskich w Polsce (drugi znajduje się we Wrocławiu).

Został otwarty w 2003 r., choć pierwsze, związane z nim prace miały miejsce już w 1980 r. Na jego potrzeby zmieniono ukształtowanie terenu, wybudowano sztuczne kaskady i zbiorniki wodne, ułożono kamienie i posadzono kilkaset roślin.

Ogród Japoński w Jarkowie

Czytaj więcej

Spływ Pontonami w Bardzie

Górskie spływy pontonowe - kajakowe nie bez powodu stają się coraz bardziej popularne. Jest to idealne połączenie sportu i rekreacji. Rafting to obowiązkowy punkt na mapie turystów szukających wrażeń, z dala od cywilizacyjnego zgiełku. Rafting na przełomie bardzkim ze względu na lokalizację jest szczególnie atrakcyjny. Bardo leży na przełomie gór sudeckich i stanowi swoistą północną bramę kotliny kłodzkiej. Specyficzna topologia wodna sprawia, że między marcem a październikiem kiedy stan wód w tych okolicach jest większy jest to wymarzone miejsce na spływ.

Spływ Pontonami w Bardzie

Czytaj więcej

Bazylika Mniejsza w Bardzie

Obecny kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny stoi w miejscu, gdzie stały kościoły „czeski” i „niemiecki”. Kościół ma 54,5 m długości, 26 m szerokości i 25 m wysokości. Może pomieścić około 5 tysięcy ludzi. Budowę rozpoczęto w 1686 roku za rządów opata A. Neudecka (1682-1702), a zakończono w 1704 roku za rządów opata G. Woiwode (1702-1732). Ogólne koszty budowy wyniosły 23 062 talary. Kamień węgielny poświęcił w 1686 roku opat z Krzeszowa, sławny B. Rosa, wielki czciciel Matki Bożej Bardzkiej, a konsekracji kościoła dokonał 28 września 1704 roku sufragan wrocławski biskup F. E. Barbo.

Bazylika Mniejsza w Bardzie

Czytaj więcej

Kompleks Sztolni Walimskich

Podczas II wojny światowej na Dolnym Śląsku, szczególnie w Górach Swoich Hitler prowadził na szeroką skalę prace budowlane pod wspólnym kryptonimem „Riese”. Pozostałości po nigdy nieukończonej budowie to sieć podziemnych kompleksów i budowli naziemnych owianych tajemnicą co do ich przeznaczenia.

Jednym z ciekawszych obiektów militarnych jest kompleks Rzeczka umieszczony na mapie między Walimiem. W kompleksie można zwiedzić prawie wykończoną wartownię, w której zgromadzone zostały eksponaty i nieliczne dokumenty związane z wszystkimi kompleksami.

Czynne codziennie:

 • w miesiącach od maja do września:
 • od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00, ostatnie wejście o 17:00
 • w soboty, niedziele i święta od 9:00 do 19:00, ostatnie wejście o 18:00
 • w miesiącach od października do kwietnia:
 • od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, ostatnie wejście o 16:00
 • w soboty, niedziele i święta od 9:00 do 18:00, ostatnie wejście o 17:00
 • Sobota Wielkanocna, 31 XII ostatnie wejście o 14:00
 • Nowy Rok czynne od godziny 11:00
 • Obiekt nieczynny w Niedzielę Wielkanocną, 1 XI i 24-25 XII

Kompleks Sztolni Walimskich

Czytaj więcej

Adrspach - Skalne Miasto

Przepiękne, unikalne Skalne Miasto. Formy skalne zbudowane z piaskowca płytowego malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez Naturę. 100 metrowe skalne ściany sprawiają często monumentalne wrażenie. Znajdziemy tutaj skalny wodospad, piękne szmaragdowe jezioro starej piaskarni otoczone różnobarwną roślinnością oraz górne jeziorko gdzie ciekawą atrakcją jest przepływ wieloosobowymi tratwami.

Zalety Adrspach potrafią zachwycić nawet wybrednych koneserów turystyki górskiej. W sezonie panuje tu ogromy ruch turystyczny. Właściwie o każdej porze roku Adrspach zachwyca: jesienią barwnymi kolorami, zimą kontrastem białych czap na szczytach skał, a wiosną - świeżością i pięknem zieleni.

Adrspasske i Teplicke Skaly stanowią jeden kompleks skalny i można bez problemu przejść wśród skał z Adrspachu do Teplic na Metuji.

Czynne całorocznie w godz. 08:00 - 18:00.

Cennik 2019r

Sezon letni: 01.04.2019r. – 31.10.2019r. (od 8:00 do 18:00)

Bilety wstępu: dorośli - 120 kc,

dzieci (od 6 lat), młodzież, inwalidzi - 70 kc,

bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci do 18 lat) - 320 kc,

zwierzęta (psy) - 10 kc,

Adrspach - Skalne Miasto

Czytaj więcej

Twierdza Srebrna Góra

Twierdza Srebrna Góra jest nie tylko jedną z najważniejszych atrakcji Dolnego Śląska, lecz również unikatowym obiektem w skali dziedzictwa kulturowego. Powstała w drugiej połowie XVIII wieku i należała do najnowocześniejszych tego typu fortyfikacji w Europie. 

Twierdza to cały zespół fortyfikacji, które górują nad miastem, składa się bowiem z kilku bastionów z Donjonem wewnątrz oraz sześciu fortów. 

W jego wnętrzu mieściło się 3,756 żołnierzy, olbrzymie zapasy amunicji, opału i żywności. Do obrony służyły 264 działa moździerze. W obrębie twierdzy wydrążono 9 studni, w tym najgłębsza (84m) na terenie fortu Ostróg.

Bilety wstępu: 

bilet normalny - 17 zł, 

bilet ulgowy - 14 zł,

bilet rodzinny (2 + 2) - 51 zł

Twierdza czynna:

Od 1 kwietnia do 31 października 10:00 – 18:00 (wejście co 45 minut)

Od 1 listopada do 31 marca – 10:00 – 16:00 

Dzieci do 4roku życia – bezpłatnie 

Twierdza zamknięta: Niedziela wielkanocna, 1 listopada, 24-25 grudnia.

Twierdza Srebrna Góra

Czytaj więcej

Złota Praga

To Serce Europy! To Stolica Czech! To miejsce codziennie odwiedzane przez tysiące Turystów!

Miasto zachwycające architekturą, bogactwem zabytków, niesamowitą atmosferą i romantyzmem ciasnych uliczek . Możemy długo Państwu mówić o pięknie praskich dzielnic: Hradczan, Malej Strany, Starego i Nowego Miasta, Żydowskiego Josefova. Zachwycać się Katedrą św. Wita, Mostem Karola, Rynkiem Staromiejskim i astrologicznym, sławnym zegarem Orloj.

Warto skusić się na rejs jednym ze statków pływających po Wełtawie - panorama Pragi z pokładu statku zapiera dech w piersi.

W Pradze znajdziecie wszystkie style architektoniczne - romańskie rotundy, gotyckie świątynie, renesansowe i barokowe pałace. 

Ogarnąć ten ogrom zabytków pomogą ludzie, którzy miasto dobrze znają, a z którymi my mamy przyjemność pracować - Przewodnicy. 

Warto jeszcze wspomnieć o ponad stuletniej Krizikovej Fontannie, która od wiosny po jesień wręcz czaruje widzów baletem, barwą, muzyką.

A jak już zmęczy Was zwiedzanie zapraszamy do jednej z wielu restauracji, piwnic, winiarni - na degustację czeskiego piwa i knedlików. Pamiętajcie też o czekoladzie "studenckiej" i kieliszku sławnej Becherovki.

Zwiedzanie:

miasto - cały rok.

muzea - cały rok (większość w poniedziałki nieczynne).

ogrody zamkowe - od wiosny do jesieni.

Złota Praga

Czytaj więcej

Czeski Raj

Bardzo interesujący rejon Prachovskich Skał - o budowie zbliżonej do Adrspach, ale też ciekawe choć niewielkie Jaskinie Dolomitowe, oczywiście należy też odwiedzić Jicin - rodzinne miasto rozbójnika Rumcajsa, by sprawdzić czy o nim pamiętają i jakie zostawił ślady, szczególnie w karczmie, którą często odwiedzał.

Czeski Raj

Czytaj więcej

Jaskinia Jaworzycka i Zamek Bouzov

W okolica Ołomuńca – 150km od Kudowy, warto odwiedzić Jaskinie Jaworzycką i Zamek Bouzov. Jaskinia Jaworzycka tworzy nie odkryty do końca kompleks korytarzy połączony przepaściami, które sięgają nawet 60 m. Na dzień dzisiejszy znane jest około 4km labiryntów, z czego tylko 788 metrów udostępniono dla zwiedzających. Oprócz klasycznych nacieków, występują tu najciekawsze tzw. heliktyty, a mianowicie nacieki, które „rosną” niezważając na grawitację, a możemy je oglądać m.in. w dwóch olbrzymich pomieszczeniach: Grysowym i Gigantów.

Górujący nad miastem okazały Zamek Bouzov to pierwotnie gotycka, przez lata przebudowywana siedziba krzyżaków od XV wieku. Dzięki temu część wyposażenia pochodzi z zakonu, a spora część z prywatnych zbiorów arcyksięcia Eugeniusza Habsburga, Najcenniejszą część zamku stanowi neogotycka kaplica z gotyckim ołtarzem, zdobiona kamieniami nagrobnymi mistrzów zakonu z lat 1395-1515. Dla zwiedzających przygotowano kilka tras, które zachwycą pomysłowością niejednego turystę m.in. w podziemiach zamku znajduje się wystawa „Smoki i ich pogromcy” – naturalnej wielkości walecznych rycerzy i smoki z ulubionych bajek.

Jaskinia czynna:

lipiec-październik - Wtorek-niedziela 09:00 – 17:00

listopad – poniedziałek-piątek 10:00 – 13:00 

Ceny biletów:

TRASA DŁUGA – 790m

Bilet normalny – 130kc

Bilet ulgowy – 70kc (dzieci 6-15lat, osoby niepełnosprawne z legitymacją, studenci do 26 roku)

Bilet SENIOR 65+ - 90kc

Dzieci do 6lat – bezpłatnie

TRASA KRÓTKA – 360m

Bilet normalny – 110kc

Bilet ulgowy – 60kc (dzieci 6-15lat, osoby niepełnosprawne z legitymacją, studenci do 26 roku)

Bilet SENIOR 65+ - 80kc

Dzieci do 6lat – bezpłatnie 

Zamek czynny:

Czerwiec – sierpień 09:00 – 18:00

Ceny biletów:

Ze względu na mnogość udostępnionych tras ceny biletów mieszczą się w przedziale 200kc – 50kc.

Zniżki obejmują dzieci i młodzież uczącą się do 26 lat, seniorów 65+

Jaskinia Jaworzycka i Zamek Bouzov

Czytaj więcej

Zamek w Nachodzie

Przy samej granicy z Polską, tuż obok Kudowy Zdroju znajduje się 20tysięczne miasto Nachod, założone w I połowie XIII wieku. Najważniejszym zabytkiem jest górujący nad miastem Zamek gotycki z XIII przebudowany w kolejnych wiekach w stylu renesansowym i wreszcie w XVII w stylu barokowym z ogrodem francuskim. W mieście znajduje się cały szereg budowli historycznych: XIV wieczny kościół gotycki pod wezwaniem św.Wawrzyńca, znajdujący się na rynku Masaryka (Masarykovo náměstí), stary Ratusz barokowy, nowy Ratusz noworenesansowy, budowla Urzędu pocztowego.

W Nachodzie znajduje się browar znanego piwa PRIMATOR (udostępniany zwiedzającym). 

Nad miastem wznosi się góra Dobroszow (624m npm). Stoi tam zrekonstruowane schronisko turystyczne z wieżą widokową, z której rozpościera się wspaniały widok na Karkonosze, Góry Orlickie, Kudowę, a w kierunku południowym przy dobrej pogodzie odległy o 50km Hradec Kralove. W pobliżu znaleźć można twierdzę artyleryjską i ciekawe fortyfikacje obronne czeskiej "linii Maginota" sprzed II wojny światowej.

Zamek w Nachodzie

Czytaj więcej

Browar Primator w Nachodzie

Browar Primator znajduje się w czeskim Nachodzie, przylegającym do Kudowy Zdroju, tuż przy granicy Polsko – Czeskiej. Pierwsze wzmianki historyczne o tych okolicach pochodzą z 1448r., jednak wiemy napewno, że w 1623r, a następnie potwierdzono i przyznano w 1636r. prawo do ważenia piwa dla miasta Nachod i w roku 1684 mieszczanie Nachodu budują mały browar, jednak nie w Nachodzie, a w Słonem – dzisiejszej, przygranicznej części Kudowy Zdroju i aż do 1872r. piwo ze Słonego zaopatrywało całą okolicę. W 1872r. położono kamień węgielny pod budowę nowego Browaru w Nachodzie i już w 1873r. uważono w nim pierwsze piwo. Browar Primator działa do dzisiaj produkując 15 rodzajów piwa, a wiele z nich otrzymało międzynarodowe nagrody. Piwo jest exportowane do 60 krajów świata. Browar produkuje również kilka smaków lemoniad i napojów bezalkoholowych.

Niektóre piwa: Primátor Ležák 11%, Primátor Premium, Primátor Premium Dark, Primátor Polotmavý 13%, Primátor Exkluziv 16%, Primátor Rytířský 21%, Primátor Double 24%, Primátor Weizenbier, Primátor English Pale Ale, Primátor Stout, Primátor Nealko, Primátor Diamant, Primátor Světlý.

Trasa zwiedzania Browaru prowadzi przez:

 1. Beczkowanie
 2. Warzelnia
 3. Fermentownia
 4. Leżakownia
 5. Butelkowanie


Czas zwiedzania 45-60 min.

Bilety wstępu:

Normalny 80 kc/os. (osoba dorosła)

Ulgowy 40 kc/os. (dzieci i młodzież, wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów)

Browar Primator w Nachodzie

Czytaj więcej

ZOO Safari - Dvur Kralove

Rewelacyjny - bardzo piękny ogród zoologiczny z unikalnym Safari.

Niecałe 40km od Kudowy Zdroju (45min. samochodem) znajduje się unikalny, jeden z największych w Czechach ogrodów zoologicznych - ZOO Safari. Ogród ten jest położony na ponad 60 ha i ma ponad 70 letnią tradycję. Znajdziemy tu wiele ciekawych ekspozycji w pawilonach: Zwierząt Drapieżnych (lwy, tygrysy,...), Ptasi Świat, Świat Dinozaurów, Świat Flamingów, Okapi, Surykatki, Małpy, Orangutany, Wodny Świat, Świat Słoni i wiele innych. Jednak specjalnością ogrodu i największą atrakcją jest Afrykańskie Safari, gdzie na kilkunastu hektarach biegają luzem liczne zwierzęta kopytne: różnego rodzaju Antylopy, Bawoły, Zebry, .... Po tej części ogrodu poruszamy się specjalnym autobusem i z jego pokładu oglądamy zwierzęta. Znajduje się tutaj jedna z najważniejszych na świecie hodowli afrykańskich zwierząt kopytnych.

Skala trudności trasy: łatwa.

Średni czas zwiedzania: 3-4 godz, jednak namawiamy na spędzenie tutaj więcej czasu

Czynne:

Pawilony całorocznie w godz. 09:00 - 16:00. (wiosną i jesienią do 17:00)

W sezonie letnim w godz. 09:00 - 18:00.

Safari czynne w sezonie głównym od maja do września. (Termin otwarcia sezonu i zamknięcia jest ruchomy i uzależniony od warunków atmosferycznych). W szczycie sezonu lipiec – sierpień dostępne jest też zwiedzanie wieczorne: i tu [potrzebny jest osobny bilet wstępu.

ZOO Safari - Dvur Kralove

Czytaj więcej

Zamek Opoczno

U podnóża Gór Orlickich nad rzeką zwaną Złoty Potok, leży niewielka miejscowość Opoczno, a nad nią wznosi się niezwykły renesansowy Zamek Opoczno – najpiękniejsza z czeskich rezydencji.

Pierwsza wzmianka o Zamku Opoczno pochodzi z XI wieku z kroniki Kosmassa. Zamek prawdopodobnie powstał już w X wieku na miejscu starego słowiańskiego grodu. Właściciele zamku zmieniali się wielokrotnie na przełomie XIV – XV wieku, podczas oblężeń Husytów. W 1495 roku w Opoczno weszło w posiadanie jednego z najbogatszych rodów czeskich – rodu TrCZKów z Lipy. Wtedy właśnie w latach 1560 – 70 zamek przeszedł gruntowną przebudowę z grodu na zamek w stylu renesansowym za sprawą Wilhelma TrCZKi. Posiadłość została podarowana w 1635 roku Colloredom. Pożar, który miał miejsce w XVIII wieku, sprawił, że właściciele zrekonstruowali zamek w stylu barokowym. Na czerwono pomalowano wtedy tynki – od tego wziął swoją nazwę „Czerwone Opoczno”, oraz naprawiono dach. Wybudowano również niewielką rodzinną kaplicę św. Anny z freskami ukazującymi „Koronację Panny”.

Zwiedzając zamek można podziwiać bogato wyposażone wnętrza, niesamowity arsenał – głownie starej broni palnej, egzotycznego pochodzenia zbiory etnograficzne i wiele innych. Warto zobaczyć również przyległy do zamku rozległy park. 

Godziny otwarcia:

Lipiec – sierpień: 9:00 – 11:30 oraz 12:30 – 16:45

Maj – czerwiec – wrzesień: 9:00 – 11:30 oraz 12:30 – 15:45

Kwiecień – październik: 9:00 – 11:30 oraz 12:30 – 14:45

Listopad: dla grup min. 10 osobowych po wcześniejszej rezerwacji.

W dni robocze od 9:00 do 15:00.

W poniedziałki oraz dni poświąteczne obiekt jest nieczynny.

Zamek Opoczno

Czytaj więcej

Pokoje hotelowe

Sprawdź cennik i zarezerwuj

Pokój Delux

od 194 zł/noc

Pokój Delux dla 2 osób

od 194 zł/noc

Pokój Delux

od 194 zł/noc

Pokój Standard

od 154 zł/noc

Family Delux

od 304 zł/noc

Family Delux

od 204 zł/noc

Studio Delux

od 400 zł/noc

Apartament Wakacyjny

od 0 zł/noc

Apartament Widokowy

od 370 zł/noc

Apartament Góry o Poranku

od 0 zł/noc

Apartament Miedziany

od 400 zł/noc

Apartament Bliżej Natury

od 450 zł/noc

Apartament Szafirkowy

od 290 zł/noc

Apartament Fuksja

od 300 zł/noc

Apartament Bliżej Natury 2

od 350 zł/noc

Apartament Kolory Ziemi

od 450 zł/noc

Apartament 4 Pory Roku

od 300 zł/noc

Pokój Delux

Bardzo udany projekt - o standardzie hotelowym 4****

Wyjątkowy pod każdym względem pokój. Dałbym mu 4***. To nasza najnowsza propozycja dla gości, zaprojektowany przez zespół świetnych architektów. Jego unikalny design, kolorystyka i klimat zachęca do dłuższego pobytu i wypoczynku. Naszym celem było stworzenie ciepłego, klimatycznego miejsca, które daje poczucie komfortu i pozwala prawdziwie odpocząć. Udało się stworzyć pokój wyjątkowy, zaskakujący. Wpisuje się w najnowsze trendy, wymykające się typowym standardom hotelowym. Opinie są naprawdę świetne. Zapraszamy.

W obiekcie jest 7 pokoi tego typu. To nasze najnowsze propozycje dla Państwa – cieszą się świetnymi opiniami. Pokoje Delux są w większości z balkonami - pokoje Delux na drugim piętrze mają tylko loggię. Jeden z nich na parterze ma podłogę z pięknej, dębowej, olejowanej deski rustykalnej, a w pozostałych położyliśmy niezwykle miękką, puszystą, hotelową wykładzinę dywanową (świetnie wygłusza i daje poczucie komfortu.

Łóżka: bardzo wygodne, pojedyncze, nowe łóżka kontynentalne (2 materace: baza na drewnianych nóżkach + materac antyalergiczny), można je połączyć razem. Unikalne zagłowie z desek wzmacnia uczucie wyjątkowego komfortu.

Wyposażenie pokoju: miękka, puszysta wykładzina hotelowa/ lub dębowa, olejowana deska rustykalna; nowe drzwi akustyczne; nowoczesna, otwarta szafa ubraniowa połączona z komodą – półkami na odzież; biurko do pracy zintegrowane z minibarem/lodówką; 2 szafki nocne w ciekawej formie + lampki nocne w zagłowiu; niski stolik do kawy; krzesło; świetny, rozkładany fotel – kanapa i przy niej stojąca lampka; specjalne, nieprzepuszczalne zasłony typu blackout w kolorach pokoju; 32" płaski telewizor; zestaw powitalny: czajnik elektryczny, 2 filiżanki; ręczniki, pościel. W łazience znajduje się suszarka do włosów.

W tym pokoju możliwa jest dostawka dla trzeciej osoby: rozkładana kanapa. W nowoczesnej, komfortowej łazience znajduje się duża kabina prysznicowa 120x80, wygodna umywalka, wiszące wc i duże lustro. Całość utrzymana w szarych, naturalnych kolorach ścian.

Bezpłatne Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach

Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, wliczone w cenę pobytu. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji. Nasza kuchnia znana jest ze smacznych, domowych posiłków.

Max os.
2-3
Metraż
20-22 m2
Cena od
194 zł
Rezerwacja

Pokój Delux dla 2 osób

O standardzie hotelowym ****

Wyjątkowy pod każdym względem pokój. Dałbym mu 4***. To nasza najnowsza propozycja dla gości, zaprojektowany przez zespół świetnych architektów. Jego unikalny design, kolorystyka i klimat zachęca do dłuższego pobytu i wypoczynku. Naszym celem było stworzenie ciepłego, klimatycznego miejsca, które daje poczucie komfortu i pozwala prawdziwie odpocząć. Udało się stworzyć pokój wyjątkowy, zaskakujący. Wpisuje się w najnowsze trendy, wymykające się typowym standardom hotelowym. Opinie są naprawdę świetne. Zapraszamy.

To nasza najnowsza propozycje dla Państwa – cieszy się świetnymi opiniami. Pokój Delux jest z balkonem.

Łóżka: bardzo wygodne, pojedyncze, nowe łóżka kontynentalne (2 materace: baza na drewnianych nóżkach + materac antyalergiczny), można je połączyć razem. Unikalne zagłowie z desek wzmacnia uczucie wyjątkowego komfortu.

Wyposażenie pokoju: miękka, puszysta wykładzina hotelowa/ lub dębowa, olejowana deska rustykalna; nowe drzwi akustyczne; nowoczesna, otwarta szafa ubraniowa połączona z komodą – półkami na odzież; biurko do pracy zintegrowane z minibarem/lodówką; 2 szafki nocne w ciekawej formie + lampki nocne w zagłowiu; niski stolik do kawy; krzesło; świetny, rozkładany fotel – kanapa i przy niej stojąca lampka; specjalne, nieprzepuszczalne zasłony typu blackout w kolorach pokoju; 32" płaski telewizor; zestaw powitalny: czajnik elektryczny, 2 filiżanki; ręczniki, pościel. W łazience znajduje się suszarka do włosów.

Bezpłatne Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach

Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, wliczone w cenę pobytu. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji. Nasza kuchnia znana jest ze smacznych, domowych posiłków.

Max os.
2
Metraż
19 m2
Cena od
194 zł
Rezerwacja

Pokój Delux

Rodzinny 2+2

Wyjątkowy, przytulny pokój. Wart jest 4***. Zbudowany w grudniu 2015r. pokój, to nasz najnowszy pomysł dla rodzin z dziećmi 2+2. Bardzo ciekawy pomysł połączenia piętrowych łóżek dla dzieci z bardzo wygodnym zestawem łóżek kontynentalnych dla rodziców. Architekci natrudzili się, żeby nadać mu specjalny charakter. Unikalny design, drewno, kolorystyka bieli i klimat zachęca do dłuższego pobytu i wypoczynku. Naszym celem było stworzenie specjalnego miejsca dla rodziny, które daje poczucie komfortu i pozwala prawdziwie odpocząć. Strefa wypoczynkowa z kanapą, to miejsce gdzie można razem usiąść, porozmawiać, zagrać w warcaby albo chińczyka,... Udało się! Pokój jest wyjątkowy. Wpisuje się w najnowsze trendy, wymykające się typowym standardom hotelowym. Opinie są bardzo dobre. Zapraszamy.

W obiekcie jest tylko 1 pokój tego typu. To nasza najnowsza propozycja. Pokój nie ma balkonu. Miękka, hotelowa wykładzina, jasne kolory i te książki na ścianie, wygląda super.

Łóżka: bardzo wygodne, pojedyncze, nowe łóżka kontynentalne (2 materace: baza na drewnianych nóżkach + materac antyalergiczny), można je połączyć razem. Unikalne zagłowie z desek wzmacnia uczucie wyjątkowego komfortu.

Dla dzieci dwa, specjalnie zaprojektowane łóżka piętrowe z barierką na górze, która zapewnia bezpieczeństwo. Przestrzeń i intymność.

Wyposażenie pokoju: miękka, puszysta wykładzina hotelowa; nowe drzwi akustyczne 32db; nowoczesna, otwarta szafa ubraniowa połączona z komodą; minibar/lodówka; 2 szafki nocne w ciekawej formie + lampki nocne w zagłowiu; niski stolik do kawy; fotel; świetna, rozkładana kanapa i przy niej stojąca lampka; specjalne, nieprzepuszczalne zasłony typu blackout w kolorach pokoju; 32" płaski telewizor; zestaw powitalny: czajnik elektryczny, 4 filiżanki; ręczniki, pościel. W łazience znajduje się suszarka do włosów.

W nowoczesnej, komfortowej łazience znajduje się duża kabina prysznicowa 120x80, wygodna umywalka, wiszące wc i duże lustro. Całość utrzymana w szarych, naturalnych kolorach ścian.

Bezpłatne Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach

Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, wliczone w cenę pobytu. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji. Nasza kuchnia znana jest ze smacznych, domowych posiłków – zbieramy świetnie opinie.

Max os.
4
Metraż
23 m2
Cena od
194 zł
Rezerwacja

Pokój Standard

Mały metraż, ale Komfortowy z miłą atmosferą.

Komfortowy pokój z miłą atmosferą, często rezerwowany przez gości. Doskonały dla seniorów, małżeństw (również z dzieckiem do 3 lat - wspólne spanie).

W obiekcie jest 6 pokoi tego typu. Dwa pokoje z balkonem, pozostałe z drzwiami balkonowymi i balustradą tuż za nimi (mini-loggia).

Łóżka: bardzo wygodne, pojedyncze, nowe łóżka kontynentalne (2 materace: baza + materac antyalergiczny), można je połączyć razem. Proste zagłowie w kolorze mebli ociepla wizualnie pokój.

Wyposażenie pokoju: wykładzina podłogowa, drzwi akustyczne, szafa ubraniowa, komoda z szufladami, 2 szafki nocne + lampki, stolik, 2 krzesła, telewizor, czajnik elektryczny, 2 szklanki, ręczniki, pościel. W tym pokoju nie ma możliwości dostawki. Estetyczna łazienka hotelowa: kabina prysznicowa, umywalka, wc, lustro

Bezpłatne Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach

Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, wliczone w cenę pobytu. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji. Nasza kuchnia znana jest ze smacznych, domowych posiłków.

Max os.
2
Metraż
14 m2
Cena od
154 zł
Rezerwacja

Family Delux

Dwupokojowy. Wygodnie, miło, komfortowo

To nasza najnowsza, rodzinna, propozycja dla rodzin z dziećmi 2+2 w niezłym, **** standardzie. Zbudowana w maju 2018. Unikalny design, zaprojektowany ręką świetnego architekta, komfortowy, miły i zaskakujący. Zachęca do dłuższego pobytu i wypoczynku. Naszym celem było stworzenie specjalnego miejsca dla rodziny, które daje poczucie komfortu i pozwala prawdziwie odpocząć. W sypialni rodziców znajduje się duże wygodne, podwójne łóżko o twardości 3/4, a w pokoju dzieci, dwa pojedyncze łóżka kontynentalne. Dodatkowe oświetlenie i specjalne kolory poprawią nastrój, a nowy 43 calowy tv-monitor pozwoli obejrzeć Państwu najnowsze zdjęcia z wycieczek zrobione smartfonem. Opinie już są bardzo dobre. Zapraszamy.

W obiekcie jest tylko 1 Family Delux. To nasza najnowsza propozycja. Jest balkon i hotelowa wykładzina, jasne kolory, biała cegła i te książki na ścianie…., wygląda super.

Łóżka: w sypialni rodziców: bardzo wygodne, podwójne łóżko małżeńskie o twardości 3/4, a w pokoju dzieci: pojedyncze łóżka kontynentalne (2 materace: baza na drewnianych nóżkach + materac antyalergiczny). Unikalne zagłowie z desek wzmacnia uczucie wyjątkowego komfortu.

Wyposażenie pokoju: uniwersalna wykładzina hotelowa; nowe drzwi akustyczne 32db; nowoczesna, otwarta szafa ubraniowa połączona z komodą; minibar/lodówka; szafki nocne w ciekawej formie + lampki nocne w zagłowiu; stolik do kawy; fotel; świetna, rozkładana kanapa i przy niej stojąca lampka; specjalne, nieprzepuszczalne zasłony typu blackout w kolorach pokoju; wielki 43" płaski telewizor - monitor; zestaw powitalny: czajnik elektryczny, filiżanki; ręczniki, pościel. W łazience znajduje się suszarka do włosów.

W nowoczesnej, komfortowej łazience znajduje się duża kabina prysznicowa 120x80, wygodna umywalka, wiszące wc i duże lustro. Całość utrzymana w szarych, naturalnych kolorach ścian.

Bezpłatne Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach

Wyżywienie: obfite i smaczne Śniadanie w formie bufetu, wliczone w cenę pobytu + świeżo mielona kawa z doskonałego expresu. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji (opcja). Nasza kuchnia znana jest ze smacznych, domowych posiłków – zbieramy świetnie opinie.

Max os.
4
Metraż
40 m2
Cena od
304 zł
Rezerwacja

Family Delux

dwupokojowy z łóżkiem piętrowym - zaprojektowany dla rodziny.

Dwupokojowy Family Delux z łóżkiem piętrowym - to nasza kolejna najnowsza, rodzinna, propozycja dla rodzin z dziećmi 2+2 i nawet 2 + 4 w niezłym, **** standardzie. Zbudowana w maju 2018. Unikalny design, zaprojektowany przez renomowanego architekta, komfortowy, miły i zaskakujący. Zachęca do dłuższego pobytu i wypoczynku. Naszym celem było stworzenie specjalnego miejsca dla dużej rodziny, które pozwala prawdziwie odpocząć. W sypialni rodziców znajduje się duże wygodne, podwójne łóżko o twardości 3/4, a w pokoju dzieci, dwa łóżka piętrowe. Dodatkowe oświetlenie i specjalne kolory poprawią nastrój , a nowy 43 calowy tv-monitor pozwoli obejrzeć Państwu najnowsze zdjęcia z wycieczek zrobione smartfonem. Spodziewamy się bardzo dobrych opinii. Zapraszamy serdecznie.

W obiekcie jest tylko 1 Family Delux m łóżkiem piętrowym. To nasza druga, najnowsza propozycja. Nie ma balkonu. Hotelowa wykładzina, jasne kolory, i te książki na ścianie...., wygląda super.

Łóżka: w sypialni rodziców: bardzo wygodne, podwójne łóżko małżeńskie o twardości 3/4, a w pokoju dzieci: 2 łóżka piętrowe - specjalnie zaprojektowane. Unikalne zagłowie z desek wzmacnia uczucie komfortu.

Wyposażenie pokoju: uniwersalna wykładzina hotelowa; nowe drzwi akustyczne 32db; nowoczesna, otwarta szafa ubraniowa połączona z komodą; minibar/lodówka; szafki nocne w ciekawej formie + lampki nocne w zagłowiu; stolik do kawy; fotel; rozkładana kanapa i przy niej stojąca lampka; specjalne, nieprzepuszczalne zasłony typu blackout w kolorach pokoju; wielki 43" płaski telewizor - monitor; zestaw powitalny: czajnik elektryczny, filiżanki; ręczniki, pościel. W łazience znajduje się suszarka do włosów.

W nowoczesnej, komfortowej łazience znajduje się duża kabina prysznicowa 120x80, wygodna umywalka, wiszące wc typu Geberit i duże lustro. Całość utrzymana w szarych, naturalnych kolorach ścian.

Bezpłatne Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach

Wyżywienie: obfite i smaczne Śniadanie w formie bufetu, wliczone w cenę pobytu + świeżo mielona kawa z doskonałego expresu. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji (opcja). Nasza kuchnia znana jest ze smacznych, domowych posiłków – zbieramy świetnie opinie.

Max os.
4-6
Metraż
40 m2
Cena od
204 zł
Rezerwacja

Studio Delux

Dla rodziny 4-5 os. Blisko Centrum.

Nowa propozycja w 2023r. Zaprojektowana przez utalentowaną Panią Architekt. Odświeżyliśmy całkowicie to piękne dwupokojowe studio. Teraz jest naprawdę gustowne i Delux. Doskonały pomysł dla rodziny 2+2 lub nawet 2+3 w wysokim standardzie.

Pyszne, zróżnicowane śniadania w cenie pobytu.

Klimatyczny Salon pomoże zrelaksować się po całodziennym zwiedzaniu naszej okolicy. Z balkonu można spojrzeć na główną ulicę Kudowy i przy odrobinie szczęścia obserwować doroczny Korowód Moniuszkowski. Chętnie wstawimy dla Państwa łóżeczka dla małego dziecka. Studio Delux - to nasza najnowsza propozycja dla Państwa.

W naszej Willi Sudety są 2 takie studia. Na pierwszym i na drugim piętrze. Oba studia są z balkonami. Studio na 1 piętrze ma dwa balkony, a na 2 piętrze jest jeden mniejszy balkon. Każde studio składa się z przedpokoju, łazienki, małej Sypialni i bardzo dużego Salonu - Sypialni.

Łóżka: bardzo wygodne o wymiarach 90x200, pojedyncze, łóżka kontynentalne (podwójny materac), można je połączyć razem, a miękkie zagłowie dodaje komfortu.

Wyposażenie pokoju: podłoga częściowo w płytkach gresowych, a przy łózkach, miękka wykładzina, drzwi akustyczne, spora szafa ubraniowa w każdym pokoju, biurko do pracy i krzesło, pod nim, w części szafki + lodówka. Lampki nocne nad łóżkami, stolik kawowy o także wygodny fotek uszak. Rozkładana podwójna kanapa, zasłony w kolorach pokoju, nowoczesny telewizor podpięty do internetu - włączysz swoje ulubione aplikacje. n blacie biurka znajduje się zestaw powitalny do parzenia kawy/herbety: czajnik elektryczny, filiżanki, tacka; ekspres kapsułkowy do kawy Nespresso. Ręczniki, pościel. 

W łazience postawiliśmy na dużą wygodną kabinę prysznicową, wiszące wc, ładną umywalkę, spore lustro i naścienną suszarkę do włosów - to na pewno spodoba się naszym gościom.

Bezpłatne Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach

Wyżywienie: śniadanie w formie bogatego bufetu, wliczone w cenę pobytu. Pyszna, świeżo mielona kawa, lub wybór herbat. Istnieje możliwość wykupienia dwudaniowej obiadokolacji, nawet na dany dzień - codziennie w recpecji do godz. 10:30. Szefowa kuchni proponuje Państwu smaczne, starannie przygotowane, domowe posiłki. Zapraszamy serdecznie.

Max os.
4-5
Metraż
41 m2
Cena od
400 zł
Rezerwacja

Apartament Wakacyjny

Tuż przy Parku Zdrojowym

Wyjątkowy, komfortowy Apartament tuż przy Parku Zdrojowym. To nasza najnowsza propozycja dla gości, zaprojektowany przez zespół świetnych architektów. Jego ciepły design, kolorystyka i klimat zachęca do dłuższego pobytu i wypoczynku. Naszym celem było stworzenie, klimatycznego miejsca, które daje poczucie komfortu i pozwala prawdziwie odpocząć. Udało się! Apartament wpisuje się w najnowsze trendy, wymykające się typowym standardom hotelowym. Opinie są naprawdę świetne. Zapraszamy.

To niezależny, komfortowo wyposażony Apartament, około 400m od Willi Sudety, Położony jest tuż przy głównym wejściu do Parku Zdrojowego (30m od schodów do Parku). Stąd do Pijalni Wód Mineralnych jest 2 minuty. Apartament mieści się na pierwszym piętrze, w kilku lokalowej kamienicy przy głównej ulicy naszego kurortu. Parking strzeżony, płatny znajduje się z tyłu Sanatorium Polonia (ok. 300m). Same zalety. Ciepły, przytulny, bardzo dobrze zaprojektowany. Chce się w nim mieszkać. To nasza kolejna realizacja i pomysł na świetny wypoczynek dla Państwa w sercu naszego kurortu.

Apartament składa się z obszernego salonu, dwóch sypialni, w pełni wyposażonej kuchni z aneksem jadalnym, przedpokoju i nowoczesnej łazienki z prysznicem.

Łóżka: w 2 sypialniach bardzo wygodne, podwójne - małżeńskie, nowe łóżka kontynentalne (2 materace: baza na drewnianych nóżkach + materac antyalergiczny). Unikalne zagłowie z deski rustykalnej daje poczucie wyjątkowego komfortu i ciepła. W Salonie rozkładana podwójna kanapa z funkcją spania.

Wyposażenie pokoju: podłoga wykonana z pięknej, dębowej, olejowanej deski rustykalnej; nowe drzwi dębowe do pokoi doskonale współgrają z przestrzenią; nowoczesna, otwarta przestrzeń salonu i kuchni. W Salonie rozkładana kanapa, dwa fotele i kącik z dużym stołem i czterema krzesłami. W pokojach pełno wymiarowe szafy ubraniowe z półkami na odzież; również w przedpokoju dodatkowa głęboka szafa na bagaż i duże rzeczy. W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką elektryczną, czajnikiem elektrycznym, lodówką, garnkami i zastawą stołową z filiżankami. Stoliki nocne w pokojach w ciekawej formie + lampki nocne/kinkiety nad zagłowiami; fotele w każdym pokoju; specjalne, nieprzepuszczalne zasłony typu blackout w kolorach pokoju; 40" płaski telewizor z kablówką; oczywiście ręczniki i pościel. Pamiętaliśmy też o lampkach do wina :-).

W nowoczesnej, komfortowej łazience znajduje się duża kabina prysznicowa 120x80, wygodna bardzo duża umywalka, wiszące wc i duże lustro. Całość utrzymana w szarych, naturalnych kolorach ścian.

Bezpłatne Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach

Wyżywienie: we własnym zakresie! Wyposażyliśmy kuchnię Apartamentu w kuchenkę elektryczną z płytą ceramiczną i piekarnikiem, dużą lodówkę i wszelkie niezbędne sprzęty kuchenne, garnki, talerze, sztućce – przygotujesz śniadanie takie jak chcesz. Sklep z produktami spożywczymi oddalony jest o ok. 100m. A na obiadokolację zapraszamy do pobliskich restauracji (ok. 100-200m jest Cudowa, Sjesta, Cafe Domek ciut dalej i inne). Oczywiście zachęcamy do wykupienia obiadokolacji w specjalnej ofercie dla gości apartamentu w Willi Sudety. Nasza kuchnia znana jest ze smacznych, domowych posiłków.

Max os.
4-6
Metraż
70 m2
Rezerwacja

Apartament Widokowy

Rewelacyjny Apartament. Nowy budynek Apartamentowy.

Apartament przyjął pierwszych gości od 01.08.2022r – jest nowiutki.

Fantastyczna ekspozycja na czeskie góry i panorama widokowa na cała okolicę. Jedyny taki w okolicy. Świetne położenie, bardzo wygodny, doskonale wyposażony. Dla max 4 osób.

Widokowy, drewniane podłogi, klimatyzacja w salonie, pełen uroku. Apartament Delux.

Położony jest ok 800 m od Parku Zdrojowego, (a skrótem ścieżką przez mały lasek ok 400m do Parku Zdrojowego). Dość cicha lokalizacja. Stąd do Pijalni Wód Mineralnych jest 10-12 minut spacerkiem głównymi drogami. Apartament mieści się na 3 piętrze nowego budynku Apartamentowca (Typ Penthouse). Posiada taras 37 m2 – świetne miejsce. 

Apartament jest rewelacyjny. Dobrze zaprojektowany dla rodziny 2+2 lub 2 par.

Powierzchnia ~60m2. (2 sypialnie, otwarty – klimatyzowany Salon z kuchnią, Łazienka, Hol-Przedpokój, duży taras do wypoczynku.)
Łóżka: 2 sypialnie. W każdej sypialni: wygodne, podwójne łóżka małżeńskie 160x200cm. W otwartym Salonie duża, nierozkładana kanapa.
Salon - kanapa, regał z TV 55``, stolik. W jadalni: świetny, drewniany stół z 4 krzesłami.
Kuchnia – Ekspres do kawy na kapsułki, W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką elektryczną - indukcyjną (4 pola), czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, zmywarka, niezbędne garnki i zastawa stołowa z filiżankami. Lampki do wina. W kuchni/przedpokoju znajduje się też zabudowana pralka.
Wyposażenie: podłoga wykonana z drewnianych paneli, nowoczesna, otwarta przestrzeń salonu i kuchni. W pokojach szafy ubraniowe z półkami na odzież; również w holu-przedpokoju dodatkowa głęboka szafa na bagaż i duże rzeczy. Ręczniki i pościel.
Łazienki: duża kabina prysznicowa, wygodna, umywalka z blatem, wiszące wc i duże lustro Bardzo Komfortowo, lecz z umiarem.
Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach.
Taras: Okrągły stół i 4 krzesła. Wypoczywaj. J
Parking: własne miejsce parkingowe dla 1 pojazdu na parkingu podziemnym.

Max os.
4
Metraż
60 m2
Cena od
370 zł
Rezerwacja

Apartament Góry o Poranku

Wygodny Apartament, a właściwie ½ domu z ogrodem

„Apartament Góry o Poranku” z tarasem, ogrodem i super miejscem na kawę.,

Apartament w Czermnej (300 m od Kaplicy Czaszek)

Niedaleko Ok 15 min Spacerem do Parku Zdrojowego

Od 300 zł za dobę

Z jedną sypialnią + Salon razem: ~75m2

Ogród ~80m2           Idealny dla 4-6 os.

Extra wiata/parking dla motocykli :)

Wygodny Apartament, a właściwie ½ domu na ul. Kościuszki 80 w Kudowie-Czermnej. Świetny widok na górę Parkową od strony Czermnej. Wygodny do wypoczynku i leżakowania ogród. Apartament posiada własną altanę grillową, ogrodzoną część ogrodową z miękkim trawnikiem, miejsce do grillowania. Zamykany Parking, a dodatkowo jedyny w Kudowie Apartament z możliwością garażowania motocykli. Przeznaczony dla 4-6 osób. Bardzo dobre miejsce na wypoczynek rodzinny, ale też świetne miejsce wypadowe do okolicznych atrakcji. Dużo tras spacerowych i ścieżek w pobliżu, a także trasy rowerowe. Świetny do wypadu na Świni grzbiet, pieszo do Błędnych Skał przez Jakubowice lub Pstrążną i Bukowinę.

Położony jest ok 15 min spacerem do Parku Zdrojowego i do Pijalni Wód Mineralnych, dość cicha lokalizacja. Apartament mieści się na parterze budynku. Własne, bezpośrednie wejście.

Apartament jest bardzo ciepły, przytulny, wygodny. Dobrze zaprojektowany dla rodziny 2+2 lub 2+4. Nawet 6 osób będzie się tutaj czuło komfortowo.

Powierzchnia ~75m2. (1 sypialnia, Salon, Kuchnia, Łazienka, Hol, ogrodzone patio i część ogrodowa z miękkim trawnikiem, miejsce do grillowania.

Łóżka: 1 sypialnia. 2 wygodne, podwójne łóżka rozsuwane. W Salonie duża, wygodna, rozkładana, podwójna kanapa z funkcją spania dla 2 osób.

Salon - rozkładana kanapa, regał z TV 55``, stolik. W jadalni: stół z 8 krzesłami.

Kuchnia - W pełni wyposażona kuchnia z płytą indukcyjną (4 pola), czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, mikrofala, niezbędne garnki i zastawa stołowa z filiżankami. Dla koneserów szkło :)

Wyposażenie: podłoga wykonana z paneli, nowoczesna. W pokojach szafy ubraniowe z półkami na odzież; również w holu-przedpokoju dodatkowa głęboka szafa na bagaż i duże rzeczy. Pościel i Ręczniki to standard.

Łazienka: szeroka kabina prysznicowa, wygodna, duża umywalka z blatem, wc i duże lustro.

Toaleta: wc, umywalka z blatem, pralka.

Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach.

Taras: stolik, 2 sofy i 2 fotele tarasowe.

Parking: własne miejsce parkingowe dla 2 pojazdów gości tuż przy apartamencie.

 

Na wyposażeniu apartamentu jest również: suszarka na pranie, deska do prasowania, żelazko, wieszak na kurtki, łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia.

Max os.
6
Metraż
75 m2
Rezerwacja

Apartament Miedziany

z anensem kuchennym

Rewelacyjny, nowy budynek Apartamentowy. Apartament przyjął pierwszych gości 03.06.2021r.

Unikalny, bardzo atrakcyjny Apartament Premium.

Świetne położenie, bardzo wygodny, doskonale wyposażony. Dla max 4 osób.
Położony jest ok 800 m od Parku Zdrojowego, dość cicha lokalizacja (a skrótem ścieżką przez las ok 400m do Parku Zdrojowego). Stąd do Pijalni Wód Mineralnych jest 10-12 minut spacerkiem. Apartament mieści się na parterze nowego budynku Apartamentowca. Posiada taras 7,20m2 i ogrodzony ogród 40,02 m2. 

Apartament jest rewelacyjny. Świetnie zaprojektowany dla rodziny 2+2.

Powierzchnia 41m2. (1 sypialnia, otwarty Salon z kuchnią, Łazienka, Hol-Przedpokój, taras i ogrodzony ogród do leżakowania i wypoczynku.)
Łóżka: W sypialni: wygodne, podwójne łóżko małżeńskie 160x200cm. W otwartym Salonie duża, rozkładana, podwójna kanapa z funkcją spania.
Salon - rozkładana kanapa, regał z TV 42', stolik. W jadalni: stół z 4 krzesłami.
Kuchnia - W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką elektryczną - indukcyjną (2 pola), czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, zmywarka, niezbędne garnki i zastawa stołowa z filiżankami. Lampki do wina. Tutaj też znajduje się zabudowana pralka. I niespodzianka dla gości - Express do Kawy :-) na kapsułki - Kawa pycha.
Wyposażenie: podłoga wykonana z paneli, nowoczesna, otwarta przestrzeń salonu i kuchni. W pokoju szafa ubraniowa z półkami na odzież; również w holu-przedpokoju dodatkowa szafa na bagaż i duże rzeczy. Ręczniki i pościel.
Łazienka: ogromna kabina prysznicowa, wygodna, duża umywalka z blatem, wiszące wc i duże lustro.
Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach.
Taras: stolik i 2 krzesła. 2 leżaki do opalania.

Ogród: własny, ogrodzony trawnik i już wkrótce nowe nasadzenia roślin.

Parking: własne miejsce parkingowe dla 1 pojazdu na parkingu naziemnym.

Max os.
4
Metraż
40 m2
Cena od
400 zł
Rezerwacja

Apartament Bliżej Natury

z tarasem i ogrodem

Rewelacyjny, nowy budynek Apartamentowy. Apartament przyjął pierwszych gości 02.06.2021r. Świetne położenie, bardzo wygodny, doskonale wyposażony. Dla 4-6 osób.

Klimatyczny, pełen uroku. Apartament Premium.

Położony jest ok 800 m od Parku Zdrojowego, (a skrótem ścieżką przez las ok 400m do Parku Zdrojowego). Dość cicha lokalizacja. Stąd do Pijalni Wód Mineralnych jest 10-12 minut spacerkiem. Apartament mieści się na parterze nowego budynku Apartamentowca. Posiada taras 19,04 m2 i duży ogrodzony ogród ~80,67 m2. 

Apartament jest rewelacyjny. Dobrze zaprojektowany dla rodziny 2+2 lub 4+2.

Powierzchnia ~62,65m2. (2 sypialnie, otwarty Salon z kuchnią, Łazienka, Hol-Przedpokój, spory taras i ogrodzony ogród do leżakowania i wypoczynku.)
Łóżka: 2 sypialnie. W jednej sypialni: wygodne, pojedyncze łózka kontynentalne 80x200cm. W drugiej sypialni: 1 podwójne łóżko małżeńskie 160x200cm. W otwartym Salonie duża, rozkładana, podwójna kanapa z funkcją spania.
Salon - rozkładana kanapa, regał z TV 42``, stolik. W jadalni: świetny, drewniany stół z 4 krzesłami.
Kuchnia - W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką elektryczną - indukcyjną (4 pola), czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, zmywarka, niezbędne garnki i zastawa stołowa z filiżankami. Lampki do wina. W kuchni znajduje się też zabudowana pralka.
Wyposażenie: podłoga wykonana z paneli, nowoczesna, otwarta przestrzeń salonu i kuchni. W pokojach szafy ubraniowe z półkami na odzież; również w holu-przedpokoju dodatkowa głęboka szafa na bagaż i duże rzeczy. Ręczniki i pościel.
2 Łazienki: !!! ogromna kabina prysznicowa, wygodna, duża umywalka z blatem, wiszące wc i duże lustro w przestronnej łazience głównej i w drugiej łazience, trochę mniejszej :-) kabina prysznicowa, umywalka, wc. Komfortowo. nikt sobie nie będzie przeszkadzał :-)
Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach.
Taras: Okrągły stolik i 4 krzesła. Grill elektryczny. 2 leżaki :-) - wypoczywaj.
Parking: własne miejsce parkingowe dla 1 pojazdu na parkingu naziemnym

Max os.
6
Metraż
62 m2
Cena od
450 zł
Rezerwacja

Apartament Szafirkowy

z widokiem, z dwiema sypialniami (ok. 500m od Willi Sudety)

Malowniczy, piękny widok na pasmo gór po czeskiej stronie. Wygodny Apartament na wichrowych wzgórzach, dla 4-6 osób.

Położony jest ok 1 km od Parku Zdrojowego, dość cicha lokalizacja. Stąd do Pijalni Wód Mineralnych jest 14 minut spaceru. Apartament mieści się na pierwszym piętrze budynku z czterema lokalami mieszkalnymi. Własne wejście, bezpośrednio po kilkunastu schodach. 

Apartament jest ciepły, przytulny, wygodny, dobrze zaprojektowany dla rodziny 2+2 lub 4+2.

Powierzchnia 54m2. (2 sypialnie, otwarty Salon z kuchnią, Łazienka, Hol-Przedpokój, spory balkon i przynależny do Apartamentu spory trawnik do leżakowania lub grillowania.)

Łóżka: 2 sypialnie. W mniejszej sypialni: wygodne, pojedyncze łózka kontynentalne 80x200cm. W większej sypialni: 2 łózka sosnowe 90x200cm. W otwartym Salonie duża, rozkładana, podwójna kanapa z funkcją spania.

Salon - rozkładana kanapa, regał z TV 42``, stolik. W jadalni: stół z 4 krzesłami (+2 krzesła składane w schowku).

Kuchnia - W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką elektryczną - indukcyjną (4 pola), czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, zmywarka, mikrofala, niezbędne garnki i zastawa stołowa z filiżankami. Lampki do wina.

Wyposażenie: podłoga wykonana z paneli, nowoczesna, otwarta przestrzeń salonu i kuchni. W pokojach szafy ubraniowe z półkami na odzież; również w holu-przedpokoju dodatkowa głęboka szafa na bagaż i duże rzeczy. Ręczniki i pościel.

Łazienka: kabina prysznicowa, wygodna, duża umywalka z blatem, wiszące wc i duże lustro. 

Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach.

Balkon: stolik i 2 krzesła.

Parking: własne miejsce parkingowe dla 1 pojazdu gości tuż przy apartamencie.

Max os.
4-6
Metraż
54 m2
Cena od
290 zł
Rezerwacja

Apartament Fuksja

z ogrzewaniem kominkowym

Klimatyczny Apartament o powierzchni 55m2 z ogrzewaniem kominkowym.
Położony w ścisłym centrum miasteczka uzdrowiskowego Duszniki-Zdrój.
Budynek mieszkalny z wejściem do klatki 100m od dusznickiego rynku, 300m od Muzeum Papiernictwa i 500m od Parku Zdrojowego. Apartament daje możliwości do zakwaterowania 6 osób. Dostęp do Wi-Fi.
Świetna baza wypadowa do Zieleńca, Kudowy, Polanicy i okolicznych atrakcji.

Powierzchnia
55m2
Przedpokój z magazynkiem na drewno, łazienka, kuchnia, salon, sypialnia.
Łóżka: Łoże małżeńskie w sypialni, narożnik i sofa z funkcją spania w salonie.
Salon: Płaski telewizor 55" z telewizją cyfrową, stolik kawowy, sofa + narożnik, dwa fotele.
Panele z imitacją drewna, dodający klimatu dywanik.
Kuchnia: W pełni wyposażona z dużą lodówką, czajnikiem elektrycznym, kuchenką gazową,
piekarnikiem i zmywarką. W szafkach znajdą Państwo zastawę stołową, komplet
sztućców, szklanki, kubki, kieliszki do wina, garnki, miski, deski i patelnie.
Łazienka: Duża wbudowana wanna, wiszące lustro ze zdobioną ramą.
Sypialnia: Łóżko małżeńskie, szafki nocne, wbudowana szafa z lustrem. Wykładzina ocieplająca
pomieszczenie.
Parking:
* Bezpośrednio przed budynkiem, wzdłuż ulicy Kłodzkiej.
* Na podwórku, w tylnej części budynku.
* Plac parkingowy nad targowiskiem przed frontową częścią.

Max os.
4-6
Metraż
55 m2
Cena od
300 zł
Rezerwacja

Apartament Bliżej Natury 2

Z Balkonem i ładnym widokiem.

Przedstawiamy Państwu – Apartament Bliżej Natury 2. To pomniejszona wersja flagowca - Bliżej Natury z Budynku 1. Pierwsi goście przyjechali 11.11.22r

W mieszkaniu o powierzchni 38m2 odnajdą Państwo przytulne wnętrze z nowoczesnym wykończeniem. Oferujemy w pełni wyposażony apartament wraz z wygodnym balkonem (świetny widok) i zestawem wypoczynkowym.

Apartament jest zaprojektowany z myślą o czterech osobach.

W Apartamencie znajduje się: przedpokój, łazienka z prysznicem, sypialnia z łożem małżeńskim i otwarty salon z kuchnią.
Apartament znajduje się na pierwszym piętrze (jest winda), w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ulicy Bluszczowej 4a, oddalonej od Parku Zdrojowego zaledwie 800m.

Naszym Gościom zapewniamy miejsce parkingowe dla jednego pojazdu - parking na powierzchni.

Łóżka: W sypialni: łóżko małżeńskie 160x200cm.
W otwartym salonie: duża, rozkładana, podwójna kanapa z funkcją spania, regał z TV - zalogowany NETFLIX dla Państwa :-), drewniany stolik kawowy. 
W jadalni: drewniany stół z 4 krzesłami.
Kuchnia - W pełni wyposażona z kuchenką elektryczną - płyta indukcyjna 4 pola, czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, zmywarka, niezbędne garnki i zastawa stołowa z filiżankami.
Ekspres kapsułkowy do kawy - Nespresso.
Łazienka: kabina prysznicowa, umywalka z blatem, wiszące wc i duże lustro.
Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach.
Balkon 5m2: stolik z czterema wygodnymi fotelami i bardzo miłym widokiem.

Dla narciarzy!!! Extra przygotowana narciarnia (zamykane pomieszczenie w podziemnym parkingu).

Rowerownia - specjalne miejsce na przechowanie rowerów - (zamykane pomieszczenie w podziemnym parkingu).

Apartament jest idealny dla narciarzy, kolarzy, rowerzystów, biegaczy - serdecznie zapraszamy......

Max os.
4
Metraż
38 m2
Cena od
350 zł
Rezerwacja

Apartament Kolory Ziemi

z tarasem i ogrodem

Apartament Kolory Ziemi

 

Rewelacyjny, nowy budynek Apartamentowy. Apartament przyjął pierwszych gości w czerwcu`2021r. Świetne położenie, bardzo wygodny, doskonale wyposażony. Dla 4-6 osób.

Położony jest ok 800 m od Parku Zdrojowego, dość cicha lokalizacja (a skrótem ścieżką przez las ok 400m do Parku Zdrojowego). Stąd do Pijalni Wód Mineralnych jest 10-12 minut spacerkiem. Apartament mieści się na parterze nowego budynku Apartamentowca. Posiada taras 15,35m2 i duży ogrodzony ogród 128,45m2. 

Apartament jest rewelacyjny. Dobrze zaprojektowany dla rodziny 2+2 lub 4+2.

Powierzchnia 66m2.
(2 sypialnie, otwarty Salon z kuchnią, Łazienka, Hol-Przedpokój, spory taras i ogrodzony ogród do leżakowania i wypoczynku.)
Łóżka:
2 sypialnie. W jednej sypialni: wygodne, pojedyncze łózka kontynentalne 90x200cm. W drugiej sypialni: 1 podwójne łóżka małżeńskie 160x200cm. W otwartym Salonie duża, rozkładana, podwójna kanapa z funkcją spania.
Salon - rozkładana kanapa, regał z TV 42``, stolik. W jadalni: stół z 4 krzesłami.
Kuchnia - W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką elektryczną - indukcyjną (4 pola), czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, zmywarka, mikrofala, niezbędne garnki i zastawa stołowa z filiżankami. Lampki do wina.
Wyposażenie: podłoga wykonana z paneli, nowoczesna, otwarta przestrzeń salonu i kuchni. W pokojach szafy ubraniowe z półkami na odzież; również w holu-przedpokoju dodatkowa głęboka szafa na bagaż i duże rzeczy. Ręczniki i pościel.
Łazienka: ogromna kabina prysznicowa, wygodna, duża umywalka z blatem, wiszące wc i duże lustro.
Wi-Fi: dostępne we wszystkich pokojach.
Balkon: stolik i 2 krzesła.
Parking: własne miejsce parkingowe dla 1 pojazdu na parkingu naziemnym.

Max os.
6
Metraż
66 m2
Cena od
450 zł
Rezerwacja

Apartament 4 Pory Roku

Salon połączony z sypialnią i aneksem kuchennym + taras i ogród

Rewelacyjny, nowy budynek Apartamentowy. Apartament przyjmie pierwszych gości od 01.05.2022r. Świetne położenie, bardzo wygodny, doskonale wyposażony.

Położenie: ok 800 m od Parku Zdrojowego, dość cicha lokalizacja (a skrótem ścieżką przez las ok 400m do Parku Zdrojowego). Stąd do Pijalni Wód Mineralnych jest 10-12 minut spacerkiem. Apartament mieści się na parterze nowego budynku Apartamentowca. Posiada taras mały taras i ogrodzony ogród.
Apartament jest rewelacyjny. Świetnie zaprojektowany na romantyczny pobyt dla 2 os.

Powierzchnia 29m2. (1 sypialnia połączona z Salonem i aneksem kuchennym, Łazienka, Przedpokój, taras i ogrodzony ogród do leżakowania i wypoczynku.)

Łóżka: W sypialni: wygodne, duże, podwójne łóżko małżeńskie. W Salonie rozkładana,pojedyncza kanapa z funkcją spania.

Salon: rozkładana kanapa , regał z TV 42``, stolik. W jadalni: stół z 2 krzesłami.

Kuchnia: W pełni wyposażona kuchnia z kuchenką elektryczną - indukcyjną (2 pola), czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, zmywarka, mikrofala, niezbędne garnki i zastawa stołowa z filiżankami. Lampki do wina.

Wyposażenie: podłoga wykonana z paneli, nowoczesna, otwarta przestrzeń salonu i kuchni. W części aneksu kuchennego szafy ubraniowe z zamykanymi półkami na odzież; również w przedpokoju dodatkowa szafa. Ręczniki i pościel.

Łazienka: Bardzo wygodna, duża kabina prysznicowa, duża umywalka z blatem, wiszące wc i duże lustro.

Wi-Fi: dostępne.

Balkon: stolik i 2 krzesła.

Parking: własne miejsce parkingowe dla 1 pojazdu w garażu podziemnym.

Max os.
2
Metraż
29 m2
Cena od
300 zł
Rezerwacja

Footer title

Footer subtitle

Bądź na bieżąco

Newsletter

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent aliquet bibendum vulputate. Maecenas odio purus, mattis non tincidunt a, euismod non quam. Ut sagittis vitae metus quis iaculis. In vulputate magna eget efficitur commodo. Vestibulum tincidunt mollis viverra. In hac habitasse platea dictumst. Proin fermentum ullamcorper velit ac vehicula. Sed varius volutpat odio, interdum malesuada metus efficitur interdum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent aliquet bibendum vulputate. Maecenas odio purus, mattis non tincidunt a, euismod non quam. Ut sagittis vitae metus quis iaculis. In vulputate magna eget efficitur commodo. Vestibulum tincidunt mollis viverra. In hac habitasse platea dictumst. Proin fermentum ullamcorper velit ac vehicula. Sed varius volutpat odio, interdum malesuada metus efficitur interdum.

Vestibulum tincidunt mollis viverra. In hac habitasse platea dictumst. Proin fermentum ullamcorper velit ac vehicula. Sed varius volutpat odio, interdum malesuada metus efficitur interdum.

Rezerwuj bez pośredników

Twoje korzyści dostępne tylko przy rezerwacji na stronie www lub telefonicznie

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

21

Pokoi typu Queen (łóżko małżeńskie).

4

Pokoje typu Twin (osobne łóżka)

5

Pokoi 3-osobowych

2

Apartamenty rodzinne

Opinie

Zobacz co piszą o nas Goście

Z czystym sumieniem

Z czystym sumieniem mogę polecić Willę Sudety każdemu kto chce zwiedzić tereny Kudowy Zdrój i okolic. Sam budynek usytuowany w samym centrum. Sklepy, knajpki jak i sam park ...

5 / 5

Piękne, schludne, małe mieszkanko

Apartament Centrum A

Piękne, schludne male mieszkanko, bardzo dobrze wyposażone i w dobrej lokalizacji tuż przy centrum, ale wciąż w zacisznym zakamarku. Zdecydowanie polecam.

5 / 5

Cudowna obsługa

Cudowna obsługa, atmosfera, pyszny bufet. Wrócimy jesienią

5 / 5

Willa spełniła moje oczekiwania

Obiekt Willa Sudety spełnił moje oczekiwania byłam miło zaskoczona .Pokoje bardzo ładnie nowocześnie urządzone czysto cała obsługa personelu uśmiechnięta życzliwa śniadania bardzo smaczne ,bardzo dobra lokalizacja.Na pewno tam ...

8 / 10

Ogromny plus za śniadania

Bardzo dobre miejsce na nocleg.
Ogromny plus za śniadania. Pozytywne zaskoczenie - w przypadku braku możliwości skorzystania ze śniadania otrzymuje się pakiety śniadaniowe.

5 / 5

Lokalizacja super

Lokalizacja super. Wystrój estetyczny, domowy klimat. Śniadania w formie szwedzkiego stołu. Duzy wybór, pyszna kawa

10 / 10

Salaw zabaw dla dzieci to strzał w dziesiątkę

Czysto, ciepło, schludnie, pyszne śniadania. Sala zabaw dla dzieci to strzał w dziesiątkę! Polecam rodzinom z maluchami.

5 / 5

Spędziliśmy 3 noce

Spędziliśmy 3 noce. Pokoje duże i nowoczesne. Bardzo czyste i zadbane, nie ma kurzu. Mieliśmy dwa łączone pokoje, które były dość duże. Łóżka są wygodne, ale mi brakowało ...

5 / 5

Serdecznie polecam

W Willi Sudety spędziliśmy z dziećmi dwie noce i jestem bardzo miło zaskoczony z pobytu tam. Pokoje z łazienkami bardzo zadbane, łóżka wygodne, miła i pomocna obsługa. Warto ...

10 / 10

Pani w recepcji uśmiechnięta i bardzo pomocna

Ładnie urządzone pokoje,czystość,lokalizacja ,przemiła pani w recepcji uśmiechnięta i bardzo pomocna.Śniadania urozmaicone i bardzo smaczne.

9 / 10

Super lokalizacja

Apartament przy Stawie Zdrojowym:

„Super lokalizacja z pięknym widokiem Ładny wystrój, czysto Duże, wygodne łóżko”

10 / 10

Super miejsce

Willa Sudety super miejsce, cisza spokój może dla tego że byłam ja i kolega na wyjeździe służbowym.Miejsce godne polecenia. Śniadanie pyszne zrobione dla nas i na wybraną godzinę ...

5 / 5

Klimatyczny pensjonat

Klimatyczny pensjonat 2 min spacerem od Parku Zdrojowego. Pokój bardzo wygodny, łóżka też, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienka z suszarką, pokój z ciekawym wystrojem.
Śniadania - ...

5 / 5

Standard i obsługa rewelacja

Apartament przy Stawie Zdrojowym:

Ogólnie obiekt, lokalizacja, standard i obsługa rewelacja. Piękne widok na staw i park, przez który spacerkiem 5 minut i jesteśmy w pod pijalnią w ...

10 / 10

Miło cicho i przyjemnie.

Miło cicho i przyjemnie. Pokoje dość duże śniadania szwedzki stół przepyszne i do syta

5 / 5

Idealna lokalizacja obiektu

Idealna lokalizacja obiektu! :D
Pokój: wygodny materac, czysto, bardzo ładny wystrój -nowość, pomysł oraz nowoczesność w wykonaniu aranzacji, nastrojowe oświetlenie. Łazienka: odpowiednych rozmiarów, czysta, spora kabina, sprawne urzadzenia ...

5 / 5

Zaskoczyła mnie wysoka jakość

Świetna lokalizacja, przestronne, świeże oraz mądrze urządzone pokoje. Nowoczesne łazienki. Zaskoczyła mnie wysoka jakość składników na śniadaniu (rewelacyjne szynki, pyszne pasty). Jajecznica była najlepsza jaką jadłem kiedykolwiek w ...

5 / 5

Hotel minutę spacerem od parku

Hotel minutę spacerem od parku zdrojowego. Wszędzie blisko, pokoje przestronne, czyste, gustowne. Parking zamykany. Wi fi świetne. Polecam

5 / 5

Świetne miejsce w samym centrum Kudowy

Świetne miejsce w samym centrum Kudowy. Czysto, przytulnie. Świetne i bardzo urozmaicone śniadania! Wyprawa na Błędne Skały oraz Szczeliniec Wielki (na Szczeliniec kupcie bilety online!) obowiązkowo!

5 / 5

Pobyt bardzo udany

Pobyt bardzo udany. Wszystko zgodnie z opisem. Smaczne śniadania oraz bardzo miła i pomocna obsługa obiektu.

5 / 5

Super obsługa

Super obsługa. Pyszne śniadanie, bardzo wygodne pokoje.

10 / 10

dziękujemy za miły pobyt

Dobra lokalizacja, pyszne śniadanka dziękujemy za miły pobyt. Polecam.

5 / 5

Pokoje ładne, pomieszczenie zabaw dla dzieci, dobre śniadanie i praktycznie w centrum.

Pokoje ładne, pomieszczenie zabaw dla dzieci, dobre śniadanie i praktycznie w centrum.

5 / 5

Polecam. Super miejsce i super śniadania.

Polecam. Super miejsce i super śniadania. Obsługa mega miła i pomocna, doradza i podpowiada co warto zobaczyć. Pokój w porządku akurat my mieliśmy przed remontem ale świetnie dawał ...

5 / 5

Czyściutko i wspaniałe śniadania

Czyściutko, w środku nowocześnie i pachnąco, wspaniałe śniadania, miła obsługa na recepcji i super kucharki, zadbana roślinność przez przemiłego starszego Pana, super miejsce, do centrum i atrakcji turystycznych ...

5 / 5

Pensjonat w pełni spełnił nasze oczekiwania

Pensjonat w pełni spełnił nasze oczekiwania. Bardzo dobry punkt blisko parku i centrum a do tego zamykany parking na kilkanaście samochodów. Pokój sporej wielkości , czysty ciekawie zaaranżowany, ...

5 / 5

Jestem zachwycona

Witam Właśnie wracam z pobytu w apartamencie Szafirkowa i jestem zachwycona. Bardzo ładny apartament, duży, czysty i w przepięknym miejscu (widok na góry). Kolejnym atutem jest balkon. Wszyscy ...

10 / 10

Zdecydowanie warto

Bardzo dobra lokalizacja połączona z gustownie urządzonym pokojem i pysznym jedzeniem. Spory parking. Zdecydowanie warto wykupić sobie obiadokolację. Pokój przestronny nawet jak na rodzinę 2+1.
Bardzo fajna bawialnia. ...

4 / 5

Dziękujemy za pobyt, wszystko spełniło nasze oczekiwania.

Świetna lokalizacja, czystość i bardzo ładnie urządzone pokoje. Dostępne pyszne śniadania. Można przyjechać z psem. Polecamy gorąco!

10 / 10

Pobyt w Willi Sudety uważamy za bardzo dobry wybór

Szanowni Państwo,

Pobyt w Willi Sudety uważamy za bardzo dobry wybór na naszą rocznicę ślubu. Serdeczne podziękowanie i uznanie za zaangażowanie. Nasz pobyt w Państwa Willi na długo ...

10 / 10

Wspaniałe miejsce. Polecam

“Dziękuję serdecznie za bardzo udany pobyt i wspaniałe miejsce. Pozdrawiamy”

5 / 5

Pensjonat w idealnym miejscu.

Pensjonat w idealnym miejscu. Pokoje bardzo ładne, czyste oraz zadbane. Łóżka wygodne, łazienka śliczna. Bardzo miła obsługa. Śniadania oraz obiady bardzo smaczne. Polecam, na pewno tutaj wrócę.

5 / 5

Profesjonalna i miła obsługa w recepcji

Wczoraj zakończył się nasz kilkudniowy pobyt, który oceniam bardzo dobrze. Dlaczego? Profesjonalna i miła obsługa w recepcji - gdy pojawił się problem, od razu został on rozwiązany, a ...

5 / 5

Bardzo dobra lokalizacja

Bardzo dobra lokalizacja, miła obsługa, SUPER czyste pokoje. Polecam, Willa Sudety jest ok.

5 / 5

Super miejsce komfortowe

Super miejsce komfortowe z salą zabaw dla dzieci idealna baza na wypady w góry jak i stacjonarny wypoczynek ... jedzenie bardzo dobre, bardzo miła obsługa.

5 / 5

Szybka reakcja właściciela obiektu

Szybka reakcja właściciela obiektu na niektóre niedociągnięcia. Troska właściciela o nasz komfort. Bardzo dobra lokalizacja-zaraz przy parku zdrojowym oraz obiektach gastronomicznych. Spokój, cisza, co bardzo sprzyja rodzinom z ...

8 / 10

Lokalizacja pierwsza klasa

Lokalizacja pierwsza klasa. Obsługa na recepcji rzeczowo i profesjonalnie. Posiłki bardzo w porządku. Pokòj zabaw dla dzieci dodatkowa gwiazdka.

5 / 5

Dziękujemy za przemiły tydzień

Dziękujemy za przemiły tydzień wakacji z dziećmi w Państwa Willi. Przepyszne śniadania, czysto, codziennie obsługa sprzątająca dyskretnie zabierała śmieci i donosiła papier. Wszystko co potrzebne dla maluchów jest ...

5 / 5

Jestem bardzo zadowolona z pobytu i bandę polecac wille kazdemu kto bedzie szukal noclegu w Kudowie

Śniadania byly urozmaicone i bardzo estetycznie podawane. Kazdy mógł znaleźć coś dla siebie. Obsluga bardzo uprzejma , cierpliwa i pomocna.

9 / 10

Na pewno jeszcze tam przyjedziemy.

Obsluga bardzo mila, jak Pani ktora nas meldowala zobaczyla z jakim psem ( owczarek niemiecki dlugowlosy) przyjechalismy od razu zaproponowala nam wiekszy pokoj w tej samej cenie, SUPER!!!!. ...

10 / 10

Bardzo miły obiekt z klimatem

Piękna, stara, kudowska willa w centrum miasta. Bardzo miła obsługa.

9 / 10

Doskonała lokalizacja, blisko pięknego parku zdrojowego

Doskonała lokalizacja, blisko pięknego parku zdrojowego, idealne położenie dla osób chcących spędzić czas aktywnie. Plus za parking przy obiekcie i salę zabaw dla dzieci. Chętnie wrócę w to ...

8 / 10

Swietne miejsce do wypoczynku

Świetne miejsce do wypoczynku, dobra baza wypadowa w Góry Stołowe, Błędne Skały, szaleństwa na stoku itd... Po prostu warto tutaj być, by odpocząć, spędzić aktywnie czas, zrelaksować się...👍 ...

5 / 10

Fajne miejsce

Dobry wieczór.

Macie Państwo fajne miejsce, które dobrze prowadzicie.

Dziękuję za miły pobyt.

Pozdrowienia,

5/5 / 5

Wspaniały hotel

Wspaniały hotel, na bardzo wysokim poziomie. Pokoje porządne, z pełnym wyposażeniem i przede wszystkim w nowoczesnym designu. Nie mniej jednak najlepsze co jest w tym hotelu to jedzenie. ...

10/10 / 10

Wyjątkowy

Cisza, pomimo lokalizacji przy głównej drodze nie było słychać zgiełku ulicy.

10 / 10

Wygodne łóżka

Wygodne łóżka, czyste pokoje. Śniadania, codziennie coś innego, a do tego wszystko bardzo smaczne.

5 / 5

Lokalizacja super

Lokalizacja super, wszędzie blisko, bardzo miłe zaskoczyły nas śniadania duży wybór i smacznie

9,6 / 10

Ogólnie polecam

Wygodne łóżka!!! Śniadanie Ok. Ogólnie polecam


5 / 5

Znakomity

Ładny pokój w dobrej lokalizacji. Miła obsługa. Śniadania bardzo urozmaicone. Dużym plusem jest jest prywatny parking w podwórku.

9,2 / 10

Świetna baza wypadowa

Świetna baza wypadowa do Zieleńca, czas w Kudowie również na duży plus! Willa z przemiła obsługa, smaczne posiłki, przyjemne pokoje. Parking na terenie i mile widziane zwierzęta! Brawo!! ...

5 / 5

Fajna lokalizacja w Kudowie

Fajna lokalizacja w Kudowie, blisko park, restauracje, jest parking na terenie obiektu. Przyjazna obsługa, no i miejsce przyjazne zwierzetom. Smaczne posiłki, cudowna kawa. Warto odwiedzic!

5 / 5

Bardzo przyjemny pobyt

Świetna lokalizacja, bardzo dobre, urozmaicone śniadania ze świeżych produktów. Miejsce bez zadęcia, przyjemne, ciche. W pokoju czysto, sprzątane codziennie. Jadalnia schludna i czysta.

9 / 10

Polecam wszystkim

Willa Sudety jest położona w bardzo dobrej lokalizacji. Mimo, że obiekt znajduje się przy głównej ulicy w pokoju nie było słychać ruchu drogowego. Pokój bardzo wygodny, czysty z ...

5 / 5

Obiekt godny polecenia

Wczoraj wróciliśmy z Kudowy... To już nasz czwarty pobyt w Willa Sudety ;)

jak zawsze pobyt udany... śniadania pyszne... obsługa super... wszystko na plus... obiekt godny polecenia 

Bardzo dobry

Willa Sudety to stary budynek z duszą. Część pokoi, jadalnia oraz inne pomieszczenia zostały odnowione. Gospodarze bardzo dbają o swoich gości. Na terenie Willi znajduje się sala zabaw ...

8,3 / 10

Bardzo dobre śniadania

Bardzo dobre śniadania, bardzo dobra lokalizacja, możliwość zabrania psa za niewielką dopłatą, pokoje de lux fajnie urządzone

9,6 / 10

Miejsce przyjazne zwierzętom ❤️

Wspaniałe miejsce,idealna lokalizacja - wszystko pod ręką.

Czysto, przemiła obsługa, pyszne śniadania.

Miejsce przyjazne zwierzętom ❤️

Polecam z czystym sercem

10 / 10

Miejsce, do którego chce się wrócić!

Rewelacyjne miejsce na rodzinny wypoczynek, szczególnie z małymi dziećmi (pokój zabaw), ale dla starszych też znajdzie się coś ciekawego. Cisza, spokój, mimo, że to samo centrum Kudowy. Polecam! ...

10 / 10

Warto wrócić

Bardzo miła obsługa, świetna lokalizacja, pyszne jedzenie, plus za parking w obiekcie. Pozytywem była także sala zabaw dla dzieci ratująca nas w deszczowy dzień. Na pewno tu wrócimy ...

10 / 10

Rewelacja!

Świetna lokalizacja - centrum, w otoczeniu licznych kawiarni, restauracji, blisko parku zdrojowego i kilku supermarketów (Biedronka, Dino, Lidl). Śniadania przepyszne, bardzo urozmaicone, codziennie świeże pieczywo, świeżo mielona kawa. ...

10 / 10

Można bardzo dobrze spędzić czas.

Bardzo dobra lokalizacja,parking.Wspaniałe smaczne i urozmaicone śniadania.Polecam

10 / 10

Super !

 Smaczne śniadanie,czysto, ładnie,pokój zabaw dla dzieci

10 / 10

Przepyszne śniadania i domowe obiady

Przepyszne śniadania i domowe obiady. Położenie w centrum więc wszędzie blisko (szczególnie do Parku Zdrojowego). Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Pensjonat posiada salę zabaw i specjalne pokoje dla ...

5 / 5

Ładny pokój

Ładny pokój z łazienką ciepło i czysciutko , tv ,wifi ,śniadanie wszystko w cenie wygodne łóżka

5 / 5

Bardzo przyjazne miejsce

Bardzo przyjazne miejsce,pokój śliczny,jedzenie bardzo smaczne,obsługa uprzejma. Bardzo blisko parku.Jeżeli do Kudowy to tylko do Willi Sudety.

Petarda !

Personel niesamowicie sympatyczny, pomocny. Czysto wszędzie. Obsługa dbała o klientów. Bardzo pomocni.

5 / 5

Willa Sudety, to miejsce przyjazne dla rodzin

Usytuowane w Centrum Kudowy. Obsługa bardzo miła, jedzenie jak u Mamy. Polecam wszystkim

Fantastyczne miejsce pod każdym względem

Fantastyczne miejsce pod każdym względem. Przytulnie, smacznie i z uśmiechem. Goraco polecam !

Fantastyczne miejsce

Fantastyczne miejsce pod każdym względem. Przytulnie, smacznie i z uśmiechem. Goraco polecam !

Bardzo przytulne miejsce

Bardzo przytulne miejsce. Obsługa uprzejma. Pani kelnerka pełen profesjonalizm (pozdrowienia od gastro) pokoje czyste i zadbane. WiFi jest (może lekko mała prędkość ale wina moim zdaniem ilości podłączonych ...

Polecam

Super ośrodek ,świetna lokalizacja, pokój czysty przestronny,wygodne łóżka, łazienka bardzo czysta.Posiłki smaczne duży wybór, pyszne ciasta Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Parking w cenie pobytu.

5 / 5

Zdecydowanie polecam ten obiekt.

Bardzo dobra lokalizacja obiektu, przepyszne i różnorodne śniadania oraz pomocna obsługa. Stosunek jakości do ceny również jest dużym plusem.

Zdecydowanie polecam ten obiekt.

10 / 10

Czysto miło smacznie.

Super miejsce. Czysto, miło, smacznie.
Miła obsługa, lokalizacja centrum.
Na pewno wrócę. Polecam.

5 / 5

Przytulny świetnie zlokalizowany

Przytulny, świetnie zlokalizowany pensjonat, czysto, bardzo wygodne łóżka. Śliczny wystrój, pokoje duże, bardzo dobrze wyposażone (kubki, czajnik, herbaty, mała lodowka, TV). Miejsce dogfriendly, można bez problemu przyjechać z ...

5 / 10

Z czystym sumieniem

Z czystym sumieniem mogę polecić Willę Sudety każdemu kto chce zwiedzić tereny Kudowy Zdrój i okolic. Sam budynek usytuowany w samym centrum. Sklepy, knajpki jak i sam park 2 minuty pieszo. Pokoje przestronne, nowoczesne a co najważniejsze bardzo czyste. Pani na recepcji bardzo miła i pomocna. To samo mogę stwierdzić na temat restauracji. Obsługa super. Pilnującą czystości jaki i tego by niczego nie zabrakło. Śniadania w formie bufetu wyglądają obłędnie. Co najważniejsze smakują również bardzo dobrze. Wszystko świeże, na najwyższym poziomie. Polecam bardzo.

Eva,
5 / 5

Piękne, schludne, małe mieszkanko

Apartament Centrum A

Piękne, schludne male mieszkanko, bardzo dobrze wyposażone i w dobrej lokalizacji tuż przy centrum, ale wciąż w zacisznym zakamarku. Zdecydowanie polecam.

Michał,
5 / 5

Cudowna obsługa

Cudowna obsługa, atmosfera, pyszny bufet. Wrócimy jesienią

Andy,
5 / 5

Willa spełniła moje oczekiwania

Obiekt Willa Sudety spełnił moje oczekiwania byłam miło zaskoczona .Pokoje bardzo ładnie nowocześnie urządzone czysto cała obsługa personelu uśmiechnięta życzliwa śniadania bardzo smaczne ,bardzo dobra lokalizacja.Na pewno tam wrócimy. POZDRAWIAMY I SCISKAMY.DO ZOBACZENIA.


Hanna,
8 / 10

Ogromny plus za śniadania

Bardzo dobre miejsce na nocleg.
Ogromny plus za śniadania. Pozytywne zaskoczenie - w przypadku braku możliwości skorzystania ze śniadania otrzymuje się pakiety śniadaniowe.

Kamil,
5 / 5

Lokalizacja super

Lokalizacja super. Wystrój estetyczny, domowy klimat. Śniadania w formie szwedzkiego stołu. Duzy wybór, pyszna kawa

Marzena,
10 / 10

Salaw zabaw dla dzieci to strzał w dziesiątkę

Czysto, ciepło, schludnie, pyszne śniadania. Sala zabaw dla dzieci to strzał w dziesiątkę! Polecam rodzinom z maluchami.

Monika,
5 / 5

Spędziliśmy 3 noce

Spędziliśmy 3 noce. Pokoje duże i nowoczesne. Bardzo czyste i zadbane, nie ma kurzu. Mieliśmy dwa łączone pokoje, które były dość duże. Łóżka są wygodne, ale mi brakowało Jaśka. Śniadania różnorodne, świeże oraz smaczne. Dla mnie dużym plusem była smaczna kawa do śniadania. Dzieciom spodobał się pokój zabaw. Willa zlokalizowana jest bardzo blisko parku zdrojowego, co umożliwia szybkie spacery w pięknej scenerii. W samym parku jest duży plac zabaw około 5 min drogi spacerem. Polecam dla rodziny 2+2.

Maria SM,
5 / 5

Serdecznie polecam

W Willi Sudety spędziliśmy z dziećmi dwie noce i jestem bardzo miło zaskoczony z pobytu tam. Pokoje z łazienkami bardzo zadbane, łóżka wygodne, miła i pomocna obsługa. Warto skorzystać z opcji śniadań, które są w formie szwedzkiego stołu i wybór dań jest naprawdę duży. Nie ma wyliczanych porcji i każdy może się najeść. Jeżeli chodzi o obiadokolację, to też miło się zaskoczyliśmy. Zupa + drugie danie + deser w naprawdę rozsądnej cenie. Tutaj również warto skorzystać z tej opcji. Dużym plusem jest sala zabaw, gdzie dzieci mogą się wyszaleć. Willa posiada również parking dla gości zamykany bramą. Plusem też jest lokalizacja. 3 minuty pieszo do parku, 15 minut spacerkiem do sklepu w Czechach, do tego pod nosem jest Biedronka i Dino. Serdecznie polecam.

Mateusz,
10 / 10

Pani w recepcji uśmiechnięta i bardzo pomocna

Ładnie urządzone pokoje,czystość,lokalizacja ,przemiła pani w recepcji uśmiechnięta i bardzo pomocna.Śniadania urozmaicone i bardzo smaczne.

T,
9 / 10

Super lokalizacja

Apartament przy Stawie Zdrojowym:

„Super lokalizacja z pięknym widokiem Ładny wystrój, czysto Duże, wygodne łóżko”

Zuzanna,
10 / 10

Super miejsce

Willa Sudety super miejsce, cisza spokój może dla tego że byłam ja i kolega na wyjeździe służbowym.Miejsce godne polecenia. Śniadanie pyszne zrobione dla nas i na wybraną godzinę jak chcieliśmy. Obsługa na recepcji miła i uczynna, można się spytać o polecenie restauracji z tych droższych i tańszych. Pokoje ładne, czyste, może minus że brakowało w pokoju lodówki. No trudno może nie we wszystkich pokojach

Agnieszka,
5 / 5

Klimatyczny pensjonat

Klimatyczny pensjonat 2 min spacerem od Parku Zdrojowego. Pokój bardzo wygodny, łóżka też, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienka z suszarką, pokój z ciekawym wystrojem.
Śniadania - w cenie pokoju - super, wszystko jest, nawet bardzo dobre pasztety i desery (w tym gofry i galaretki z owocami i kremem) i oczywiście ciepło wspaniała domowa jajecznica i kielbaska, można też zamówić tradycyjne bardzo dobre obiady na 17, z deserem:-).
Obok inne piękne budynki sprzed wieku albo i więcej.
A za Parkiem Kaplica Czaszek, chyba z 15 min od Willi.
Chodzę z kijami i fotki robię.

Alina,
5 / 5

Standard i obsługa rewelacja

Apartament przy Stawie Zdrojowym:

Ogólnie obiekt, lokalizacja, standard i obsługa rewelacja. Piękne widok na staw i park, przez który spacerkiem 5 minut i jesteśmy w pod pijalnią w Kudowie. Nie ma problemu z parkowaniem pod obiektem.

Deszczowy,
10 / 10

Miło cicho i przyjemnie.

Miło cicho i przyjemnie. Pokoje dość duże śniadania szwedzki stół przepyszne i do syta

Artur,
5 / 5

Idealna lokalizacja obiektu

Idealna lokalizacja obiektu! :D
Pokój: wygodny materac, czysto, bardzo ładny wystrój -nowość, pomysł oraz nowoczesność w wykonaniu aranzacji, nastrojowe oświetlenie. Łazienka: odpowiednych rozmiarów, czysta, spora kabina, sprawne urzadzenia sanitarne.
Śniadania: smaczne, duża stołówka.
Sprawny meldunek. Prywatny parking za zamkniętą bramą. Bezpiecznie.

Ola,
5 / 5

Zaskoczyła mnie wysoka jakość

Świetna lokalizacja, przestronne, świeże oraz mądrze urządzone pokoje. Nowoczesne łazienki. Zaskoczyła mnie wysoka jakość składników na śniadaniu (rewelacyjne szynki, pyszne pasty). Jajecznica była najlepsza jaką jadłem kiedykolwiek w hotelu. Coś z czym nie spotkałem się do tej pory to fantastyczna sala zabaw dla dzieci, odnajdą się tam roczne dzieci, jak i przedszkolaki. Przyznaję, że jako rodzic też świetnie się tam bawiłem...
Myślę, że warto zaznaczyć, iż ściany miedzy pokojami były bardzo dobrze wyciszone (nie słyszałem płaczu niemowlaka za ścianą, mimo iż na korytarzu był on słyszalny).
Jeśli pojadę do Kudowy, to wybiorę ten nocleg jeszcze raz.

Wojtek,
5 / 5

Hotel minutę spacerem od parku

Hotel minutę spacerem od parku zdrojowego. Wszędzie blisko, pokoje przestronne, czyste, gustowne. Parking zamykany. Wi fi świetne. Polecam

Bartosz,
5 / 5

Świetne miejsce w samym centrum Kudowy

Świetne miejsce w samym centrum Kudowy. Czysto, przytulnie. Świetne i bardzo urozmaicone śniadania! Wyprawa na Błędne Skały oraz Szczeliniec Wielki (na Szczeliniec kupcie bilety online!) obowiązkowo!

Maciej,
5 / 5

Pobyt bardzo udany

Pobyt bardzo udany. Wszystko zgodnie z opisem. Smaczne śniadania oraz bardzo miła i pomocna obsługa obiektu.

Mariusz,
5 / 5

Super obsługa

Super obsługa. Pyszne śniadanie, bardzo wygodne pokoje.

Marcin,
10 / 10

dziękujemy za miły pobyt

Dobra lokalizacja, pyszne śniadanka dziękujemy za miły pobyt. Polecam.

Dorota,
5 / 5

Pokoje ładne, pomieszczenie zabaw dla dzieci, dobre śniadanie i praktycznie w centrum.

Pokoje ładne, pomieszczenie zabaw dla dzieci, dobre śniadanie i praktycznie w centrum.

Jakub,
5 / 5

Polecam. Super miejsce i super śniadania.

Polecam. Super miejsce i super śniadania. Obsługa mega miła i pomocna, doradza i podpowiada co warto zobaczyć. Pokój w porządku akurat my mieliśmy przed remontem ale świetnie dawał sobie radę z nami 😉. Na pewno jeszcze wrócimy.

Dariuisz,
5 / 5

Czyściutko i wspaniałe śniadania

Czyściutko, w środku nowocześnie i pachnąco, wspaniałe śniadania, miła obsługa na recepcji i super kucharki, zadbana roślinność przez przemiłego starszego Pana, super miejsce, do centrum i atrakcji turystycznych blisko! Polecam!

Renata,
5 / 5

Pensjonat w pełni spełnił nasze oczekiwania

Pensjonat w pełni spełnił nasze oczekiwania. Bardzo dobry punkt blisko parku i centrum a do tego zamykany parking na kilkanaście samochodów. Pokój sporej wielkości , czysty ciekawie zaaranżowany, wiele światełek wszystkie sprawne. Na wyposażeniu oprócz telewizora także mini lodówka, czajnik a w łazience oprócz kompletu ręczników również suszarka, mydełka oraz żel pod prysznic i szampon. Codzienne opróżnianie kosza na śmieci i uzupełnianie papieru toaletowego. Łazienka przestronna. Obsługa sympatyczna. Śniadania w formie bufetu doskonałe. W obiekcie wydawane są także obiadokolacje lecz z nich nie korzystaliśmy. Jest możliwość dostania "suchego prowiantu" gdy nie możemy skorzystać z posiłku np. będąc na wycieczce. Polecamy z czystym sumieniem

Andrzej,
5 / 5

Jestem zachwycona

Witam Właśnie wracam z pobytu w apartamencie Szafirkowa i jestem zachwycona. Bardzo ładny apartament, duży, czysty i w przepięknym miejscu (widok na góry). Kolejnym atutem jest balkon. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Jeśli chodzi o kontakt z osobą zajmującą sie tym apartamentem to też bez problemów, po wysłaniu pytania odpowiedz była prawie natychmiastowa. Bardzo polecam to miejsce 😊 Pozdrawiam

Aleksandra,
10 / 10

Zdecydowanie warto

Bardzo dobra lokalizacja połączona z gustownie urządzonym pokojem i pysznym jedzeniem. Spory parking. Zdecydowanie warto wykupić sobie obiadokolację. Pokój przestronny nawet jak na rodzinę 2+1.
Bardzo fajna bawialnia.
Dwa małe minusy - godzina 17 to trochę za późno jak na obiad dla dziecka. A drugi-brak placu na zewnątrz. Jeśli ktoś przyjedzie bez dzieci to nie są to problemy :)

Tomasz,
4 / 5

Dziękujemy za pobyt, wszystko spełniło nasze oczekiwania.

Świetna lokalizacja, czystość i bardzo ładnie urządzone pokoje. Dostępne pyszne śniadania. Można przyjechać z psem. Polecamy gorąco!

Mateusz,
10 / 10

Pobyt w Willi Sudety uważamy za bardzo dobry wybór

Szanowni Państwo,

Pobyt w Willi Sudety uważamy za bardzo dobry wybór na naszą rocznicę ślubu. Serdeczne podziękowanie i uznanie za zaangażowanie. Nasz pobyt w Państwa Willi na długo pozostanie w Naszej pamięci.

Mamy nadzieję, że jeszcze Państwa odwiedzimy.

Z poważaniem

M i T Sz.

M i T,
10 / 10

Wspaniałe miejsce. Polecam

“Dziękuję serdecznie za bardzo udany pobyt i wspaniałe miejsce. Pozdrawiamy”

Beata,
5 / 5

Pensjonat w idealnym miejscu.

Pensjonat w idealnym miejscu. Pokoje bardzo ładne, czyste oraz zadbane. Łóżka wygodne, łazienka śliczna. Bardzo miła obsługa. Śniadania oraz obiady bardzo smaczne. Polecam, na pewno tutaj wrócę.

Paweł B,
5 / 5

Profesjonalna i miła obsługa w recepcji

Wczoraj zakończył się nasz kilkudniowy pobyt, który oceniam bardzo dobrze. Dlaczego? Profesjonalna i miła obsługa w recepcji - gdy pojawił się problem, od razu został on rozwiązany, a samo podejście do komfortu gości jest w tym miejscu najważniejsze. Śniadania różnorodne i smaczne. Pokój bardzo ładnie urządzony i czysty. Poza tym lokalizacja doskonała. Polecam!

Agnieszka U,
5 / 5

Bardzo dobra lokalizacja

Bardzo dobra lokalizacja, miła obsługa, SUPER czyste pokoje. Polecam, Willa Sudety jest ok.

Andrzej P.,
5 / 5

Super miejsce komfortowe

Super miejsce komfortowe z salą zabaw dla dzieci idealna baza na wypady w góry jak i stacjonarny wypoczynek ... jedzenie bardzo dobre, bardzo miła obsługa.

Roman D,
5 / 5

Szybka reakcja właściciela obiektu

Szybka reakcja właściciela obiektu na niektóre niedociągnięcia. Troska właściciela o nasz komfort. Bardzo dobra lokalizacja-zaraz przy parku zdrojowym oraz obiektach gastronomicznych. Spokój, cisza, co bardzo sprzyja rodzinom z małymi dziećmi. Apartament wygodny i przestrzenny.

Czystość apartamentu pozostawia wiele do życzenia. Wejście do budynku w którym znajduje się apartament trochę odstraszające, zwłaszcza dla rodziny z małymi dziećmi. Zbyt duża odległość parkingu Willi Sudety od apartamentu. (komentarz: Przy Apartamencie brak było wolnych miejsc)

Elżbieta,
8 / 10

Lokalizacja pierwsza klasa

Lokalizacja pierwsza klasa. Obsługa na recepcji rzeczowo i profesjonalnie. Posiłki bardzo w porządku. Pokòj zabaw dla dzieci dodatkowa gwiazdka.

Adamus,
5 / 5

Dziękujemy za przemiły tydzień

Dziękujemy za przemiły tydzień wakacji z dziećmi w Państwa Willi. Przepyszne śniadania, czysto, codziennie obsługa sprzątająca dyskretnie zabierała śmieci i donosiła papier. Wszystko co potrzebne dla maluchów jest na miejscu (wanienka, nocnik, podgrzewacz do butelek itd ) Śliczny pokój, a dla dzieci specjalny pokój zabaw. Z całego wyjazdu pozostało mnóstwo wspaniałych wspomnień. Dziękujemy i będziemy polecać.

Adam P.,
5 / 5

Jestem bardzo zadowolona z pobytu i bandę polecac wille kazdemu kto bedzie szukal noclegu w Kudowie

Śniadania byly urozmaicone i bardzo estetycznie podawane. Kazdy mógł znaleźć coś dla siebie. Obsluga bardzo uprzejma , cierpliwa i pomocna.

Beata,
9 / 10

Na pewno jeszcze tam przyjedziemy.

Obsluga bardzo mila, jak Pani ktora nas meldowala zobaczyla z jakim psem ( owczarek niemiecki dlugowlosy) przyjechalismy od razu zaproponowala nam wiekszy pokoj w tej samej cenie, SUPER!!!!. Sniadanie swieze i pyszne, polozenie Hotelu bardzo ladne i w swietnym miejscu, pokoje i lazienka super, ceny za nocleg ze sniadaniem w normie, naprawde polecamy Wille Sudety dla kazdego, ze zwierzakiem czy nie, naprawde super ten pobyt wspominamy. Polecamy kazdemu.

Roman, .de
10 / 10

Bardzo miły obiekt z klimatem

Piękna, stara, kudowska willa w centrum miasta. Bardzo miła obsługa.

Samanta,
9 / 10

Doskonała lokalizacja, blisko pięknego parku zdrojowego

Doskonała lokalizacja, blisko pięknego parku zdrojowego, idealne położenie dla osób chcących spędzić czas aktywnie. Plus za parking przy obiekcie i salę zabaw dla dzieci. Chętnie wrócę w to miejsce 😊

Agnieszka,
8 / 10

Swietne miejsce do wypoczynku

Świetne miejsce do wypoczynku, dobra baza wypadowa w Góry Stołowe, Błędne Skały, szaleństwa na stoku itd... Po prostu warto tutaj być, by odpocząć, spędzić aktywnie czas, zrelaksować się...👍 Polecam

Jarosław,
5 / 10

Fajne miejsce

Dobry wieczór.

Macie Państwo fajne miejsce, które dobrze prowadzicie.

Dziękuję za miły pobyt.

Pozdrowienia,

Przemek,
5/5 / 5

Wspaniały hotel

Wspaniały hotel, na bardzo wysokim poziomie. Pokoje porządne, z pełnym wyposażeniem i przede wszystkim w nowoczesnym designu. Nie mniej jednak najlepsze co jest w tym hotelu to jedzenie. Posiłki są przepyszne! Śniadania są tak urozmaicone, że każdy znajdzie coś dla siebie. Obiady jak w domu :-) Mimo, że powiedziałam o moim wegetarianiźmie w ten sam dzień przyjazdu, obsługa poradziła sobie z tym i miałam inne obiady - za co bardzo dziękuję. W tym hotelu byliśmy na sylwestra i mimo, że byliśmy dość głośno, mieli do nas dużą wyrozumiałość :-) w Willi Sudety byliśmy już 3 raz. Polecam.

Diana,
10/10 / 10

Wyjątkowy

Cisza, pomimo lokalizacji przy głównej drodze nie było słychać zgiełku ulicy.

Zenekkieles,
10 / 10

Wygodne łóżka

Wygodne łóżka, czyste pokoje. Śniadania, codziennie coś innego, a do tego wszystko bardzo smaczne.

Paweł,
5 / 5

Lokalizacja super

Lokalizacja super, wszędzie blisko, bardzo miłe zaskoczyły nas śniadania duży wybór i smacznie

Karolina,
9,6 / 10

Ogólnie polecam

Wygodne łóżka!!! Śniadanie Ok. Ogólnie polecam


Jagódka 555,
5 / 5

Znakomity

Ładny pokój w dobrej lokalizacji. Miła obsługa. Śniadania bardzo urozmaicone. Dużym plusem jest jest prywatny parking w podwórku.

Piotr,
9,2 / 10

Świetna baza wypadowa

Świetna baza wypadowa do Zieleńca, czas w Kudowie również na duży plus! Willa z przemiła obsługa, smaczne posiłki, przyjemne pokoje. Parking na terenie i mile widziane zwierzęta! Brawo!! 👍👍

Tomek,
5 / 5

Fajna lokalizacja w Kudowie

Fajna lokalizacja w Kudowie, blisko park, restauracje, jest parking na terenie obiektu. Przyjazna obsługa, no i miejsce przyjazne zwierzetom. Smaczne posiłki, cudowna kawa. Warto odwiedzic!

Andrzej G,
5 / 5

Bardzo przyjemny pobyt

Świetna lokalizacja, bardzo dobre, urozmaicone śniadania ze świeżych produktów. Miejsce bez zadęcia, przyjemne, ciche. W pokoju czysto, sprzątane codziennie. Jadalnia schludna i czysta.

Marta,
9 / 10

Polecam wszystkim

Willa Sudety jest położona w bardzo dobrej lokalizacji. Mimo, że obiekt znajduje się przy głównej ulicy w pokoju nie było słychać ruchu drogowego. Pokój bardzo wygodny, czysty z balkonem. Śniadania pyszne w formie stołu szwedzkiego. Polecam wszystkim.

Tomasz Mleczko,
5 / 5

Obiekt godny polecenia

Wczoraj wróciliśmy z Kudowy... To już nasz czwarty pobyt w Willa Sudety ;)

jak zawsze pobyt udany... śniadania pyszne... obsługa super... wszystko na plus... obiekt godny polecenia 

Anna Boguszewska,

Bardzo dobry

Willa Sudety to stary budynek z duszą. Część pokoi, jadalnia oraz inne pomieszczenia zostały odnowione. Gospodarze bardzo dbają o swoich gości. Na terenie Willi znajduje się sala zabaw dla dzieci. Niezwykle miło wspominam śniadania, które każdego dnia zaskakiwały swoją rozmaitością, smakiem oraz bardzo dobrym przygotowaniem.

Alicja,
8,3 / 10

Bardzo dobre śniadania

Bardzo dobre śniadania, bardzo dobra lokalizacja, możliwość zabrania psa za niewielką dopłatą, pokoje de lux fajnie urządzone

Bogusław,
9,6 / 10

Miejsce przyjazne zwierzętom ❤️

Wspaniałe miejsce,idealna lokalizacja - wszystko pod ręką.

Czysto, przemiła obsługa, pyszne śniadania.

Miejsce przyjazne zwierzętom ❤️

Polecam z czystym sercem

Grażyna,
10 / 10

Miejsce, do którego chce się wrócić!

Rewelacyjne miejsce na rodzinny wypoczynek, szczególnie z małymi dziećmi (pokój zabaw), ale dla starszych też znajdzie się coś ciekawego. Cisza, spokój, mimo, że to samo centrum Kudowy. Polecam! Mariola

Mariola,
10 / 10

Warto wrócić

Bardzo miła obsługa, świetna lokalizacja, pyszne jedzenie, plus za parking w obiekcie. Pozytywem była także sala zabaw dla dzieci ratująca nas w deszczowy dzień. Na pewno tu wrócimy :)

Marta,
10 / 10

Rewelacja!

Świetna lokalizacja - centrum, w otoczeniu licznych kawiarni, restauracji, blisko parku zdrojowego i kilku supermarketów (Biedronka, Dino, Lidl). Śniadania przepyszne, bardzo urozmaicone, codziennie świeże pieczywo, świeżo mielona kawa. Po prostu pysznie!

Zadowolona,
10 / 10

Można bardzo dobrze spędzić czas.

Bardzo dobra lokalizacja,parking.Wspaniałe smaczne i urozmaicone śniadania.Polecam

Bernadeta,
10 / 10

Super !

 Smaczne śniadanie,czysto, ładnie,pokój zabaw dla dzieci

Magdalena,
10 / 10

Przepyszne śniadania i domowe obiady

Przepyszne śniadania i domowe obiady. Położenie w centrum więc wszędzie blisko (szczególnie do Parku Zdrojowego). Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Pensjonat posiada salę zabaw i specjalne pokoje dla rodzin. Polecam każdemu kto chce spędzić miły czas w górach.

Jakob McSpeed,
5 / 5

Ładny pokój

Ładny pokój z łazienką ciepło i czysciutko , tv ,wifi ,śniadanie wszystko w cenie wygodne łóżka

marek czaicki,
5 / 5

Bardzo przyjazne miejsce

Bardzo przyjazne miejsce,pokój śliczny,jedzenie bardzo smaczne,obsługa uprzejma. Bardzo blisko parku.Jeżeli do Kudowy to tylko do Willi Sudety.

Gabriela Zabielska,

Petarda !

Personel niesamowicie sympatyczny, pomocny. Czysto wszędzie. Obsługa dbała o klientów. Bardzo pomocni.

kawior74,
5 / 5

Willa Sudety, to miejsce przyjazne dla rodzin

Usytuowane w Centrum Kudowy. Obsługa bardzo miła, jedzenie jak u Mamy. Polecam wszystkim

Teresa Dąbrowska,

Fantastyczne miejsce pod każdym względem

Fantastyczne miejsce pod każdym względem. Przytulnie, smacznie i z uśmiechem. Goraco polecam !

Anna Skrodzka ,

Fantastyczne miejsce

Fantastyczne miejsce pod każdym względem. Przytulnie, smacznie i z uśmiechem. Goraco polecam !

Anna Skrodzka,

Bardzo przytulne miejsce

Bardzo przytulne miejsce. Obsługa uprzejma. Pani kelnerka pełen profesjonalizm (pozdrowienia od gastro) pokoje czyste i zadbane. WiFi jest (może lekko mała prędkość ale wina moim zdaniem ilości podłączonych pod router). Mialem przyjemność spędzić tutaj święta i jestem w bardzo pozytywnym szoku. Właściciele sprawili że poczułem się jak w domu rodzinnym. Było dzielenie się opłatkiem, czytanie pisma świętego a po wszystkim śpiewanie kolęd.

Jeżeli chodzi o kuchnie mogę powiedzieć tylko jedno. Fenomenalne jedzenie. Niby proste a niesamowicie smaczne i osobiście przyznam, że niejedna restauracja mogla by się schować. 

Zbyszek Uriel Skrzypczak,

Polecam

Super ośrodek ,świetna lokalizacja, pokój czysty przestronny,wygodne łóżka, łazienka bardzo czysta.Posiłki smaczne duży wybór, pyszne ciasta Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Parking w cenie pobytu.

Danuta K,
5 / 5

Zdecydowanie polecam ten obiekt.

Bardzo dobra lokalizacja obiektu, przepyszne i różnorodne śniadania oraz pomocna obsługa. Stosunek jakości do ceny również jest dużym plusem.

Zdecydowanie polecam ten obiekt.

Kamil,
10 / 10

Czysto miło smacznie.

Super miejsce. Czysto, miło, smacznie.
Miła obsługa, lokalizacja centrum.
Na pewno wrócę. Polecam.

Tatiana,
5 / 5

Przytulny świetnie zlokalizowany

Przytulny, świetnie zlokalizowany pensjonat, czysto, bardzo wygodne łóżka. Śliczny wystrój, pokoje duże, bardzo dobrze wyposażone (kubki, czajnik, herbaty, mała lodowka, TV). Miejsce dogfriendly, można bez problemu przyjechać z czworonożnym przyjacielem - wielki plus za to. Bardzo dobre śniadania w formie bufetu, na obiad zupa, drugie danie i deser, nawet dla spóźnialskich, co się zasiedzieli w Pradze. Fajba, życzliwa obsługa. Bardzo dobra kawa z ekspresu. Zero zastrzeżeń, no może przydałyby się z dwa kieliszki do wina w pokoju.

Marta B,
5 / 10

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc lobortis a dui sed egestas. Curabitur ac erat turpis. Donec sed est risus. Fusce eget nisi sit amet justo vulputate sollicitudin. Vestibulum ligula nunc, aliquam quis mattis vel, tincidunt eu quam.

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc lobortis a dui sed egestas. Curabitur ac erat turpis. Donec sed est risus. Fusce eget nisi sit amet justo vulputate sollicitudin. Vestibulum ligula nunc, aliquam quis mattis vel, tincidunt eu quam.

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc lobortis a dui sed egestas. Curabitur ac erat turpis. Donec sed est risus. Fusce eget nisi sit amet justo vulputate sollicitudin. Vestibulum ligula nunc, aliquam quis mattis vel, tincidunt eu quam.

Kudowa Zdrój

Piękna okolica i uzdrowiskowy charakter

Już w początkach XX wieku w budynku mieściło się znane sanatorium o wdzięcznej nazwie Quisi -
sana, gdzie ówcześni kuracjusze mogli doskonale wypocząć, zachwycić się urokami uzdrowiska Bad
– Kudowa i niezwykle atrakcyjnej okolicy. Obecnie staramy się kultywować tradycje rozpoczęte w
ubiegłym stuleciu.


Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc lobortis a dui sed egestas. Curabitur ac erat turpis. Donec sed est risus. Fusce eget nisi sit amet justo vulputate sollicitudin. Vestibulum ligula nunc, aliquam quis mattis vel, tincidunt eu quam.

Sekcja CTA

Gwarancja najlepszej oferty

Zadzwoń lub rezerwuj na stronie www
  Willa Sudety
 
  /